Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim a kapcsolatunk elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim a kapcsolatunk elején is irkâlt egy csaj ismsrösének! Van jelentösége?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 22:18
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Node miket, drága?


Attól függ. Ha pl a heti időjárás-jelentést írta meg neki, akkor semmi gáz. Mondjuk, hogy már az elején is írosgatott..


Na, válaszolj a kérdésemre, aztán meglátjuk.

2016. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A csaj ismeröse kirakott facebookra képet és AZT irta a kép alá kommentbe hogy nem véletlenül lett a kisasszony a nap szépe!Ez akkor volt amikor kb 3honapja jártunk !
2016. aug. 12. 22:21
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nagy flörtölős/nőcsábász a pasid?


Mert ez szimpla talpnyalásnak tűnik.

2016. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez a csaj ráirt a pasimra egyszer és szóvá tettem hogy minek irkál és csak annyit mondott a pasim hogy ennek a csajnak van pasija nincs mitöl tartanom.Egyépként nem egy csaj ismerösének likeolta be a képét !Nekem a pasim meg nem engedi meg hogy villantós képét rakjak ki pl kicsi kivágott felsös kép vagy szoknyás képet!
2016. aug. 12. 22:25
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
Aha. Hát, biztosat nem tudok mondani így. Nyilván szereti az ismerősei egoját polírozni, de azzal mentegetőzni, hogy "De neki barátja van...". Gyanús. A csaj mikor írt rá, és minek?
2016. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehettek vagy ~15 évesek ti is
2016. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriája, a tizenéveseket - és az agyilag tizenévesek szintjén lévőket - kérjük, fáradjanak át a számukra megfelelő "Tini párkapcsolatok" kategóriába. Köszönjük.
2016. aug. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez AZ hogy nem tudom hogy minek írt AZT nem mondta a párom de AZT tudom hogy legelsönek kb amikor 3honapja jártunk .Meg karácsonykor felhivta páromat és párom AZT mondta hogy a munkatársa de lebukott mert megnéztem !
2016. aug. 13. 06:53
 9/11 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy látom, dugna a pasiddal. Gondolom a csaj az a szerezzük meg a másikét-típus.
2016. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A párom kommentelt is a csaj képe alá hogy mijen szép stb nekem soha egy jó szót sem kommentelt nem likeolta a képeimet ennek a csajnak igen meg más nö ismerösnek!
2016. aug. 14. 03:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!