Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is csak tulreagalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak tulreagalom?

Figyelt kérdés
Ma kerdezte parom, hogy ki csokolozott legjobban az eddigi parjaim kozul, es mindrol elmondtam hogy egyiksem volt caokkiraly,mikor nemigazan tudnak csokolozni.. (Ami igaz is,nem csak miatta mondtam ezt). Aztan kerdeztem hogy es az o baratnoi? Aztmondja hogy haat.. amugy XY jolcsokolt, meg YX is, ja meg XY mindig vad volt harapta az ajkam stb.. YXel meg volt hogy 10 percen keresztul smaroltunk..Es oke hogy enkerdeztem, de ennyire oszinte valaszra nemigen szamitottam.. Bevallom kicsit rosszul is esett, parom megmondja hogy jajj hataz reg volt.. En ertem h reg volt, de nem kellett volna szerintem ennyire nyersen kozolnie.. Szerintetek?

2016. aug. 15. 01:12
 1/8 RRR ***** válasza:
56%

szerintem,te

kérdezted,ő becsületesen válaszolt

a pasik nem bonyolítják a kérdést és a választ

2016. aug. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne ilyen témákat feszegetnetek, mert csak konfliktust szül. A múlt az a múlt, miért nem lehet annyiban hagyni?

Borzalmasan gyerekesek vagytok mindketten, és teljesen lényegtelen, kinek van igaza ebben a meddő vitában.

2016. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se beszélgessetek ilyenekről, teljesen fölösleges hasonlítgatni egymást az exekhez. Az ilyen beszélgetésből csak sértődés vagy veszekedés lesz. Ha őszinte az a baj, ha nem akkor meg az.
2016. aug. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy igen örülj neki hogy pasid full őszinte, jobb lenne ha mindenben hazudna?
2016. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te kérdezted és ő meg csak őszintén válaszolt

biztos nem sértésnek szánta


persze ő is közölhette volna tapintatosabban, de ha tudod, hogy téged rosszul érint az ilyen, inkább mellőzd a témát

amúgy meg ne vedd magadra, ezzel nem azt mondta, hogy a volt barátnői jobbak lettek volna nálad, csak tényként közölte mi volt

2016. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy kérdésre több válasz lehetséges, és az egyiket semmiképpen nem akarod hallani mert tudod hogy megsértődnél, akkor ne tedd fel a kérdést. Így tudod elkerülni ezeket a helyzeteket.
2016. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose kérdezz olyat, amire nem tudod elfogadni a választ!

Légy hálás, hogy őszintén válaszolt! Komolyan mondom!

2016. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezert persze halas vagyok hogy full oszinte, csak hat kozolhette volna kicsit szolidabban is szerintem.. namindegy nem volt se harag se semmi ugyhogy no para :)
2016. aug. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!