Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom? FBos beszélgetés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom? FBos beszélgetés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A munkahelyen talalkozotg egy uj csajjal a párom egy hete es azota vele beszel fbom egesz nap. Ha rákérdezek ideges, semmit nem mond a csajról.

Felbyitva maradt a fbja - tudom nem szep dolog, de bele neztem

Egy het alatt 3000 beszélgetés, amióta mi ismerjük egymást fel eve 5000 :/ a melóból amikor nincs bent a csaj akkor is ir neki engem meg elhajt h elfoglalt. Szégyellem de feltekenyen elolvastam a beszélgetést. A párom az exerol mondta h soha nem fog annyi Mindenkit szeretni mint ot. O tokeletes volt es h nem tud rajta túljutni. Közben én meg két honapja a barátnője vagyok. Persze errol a csaj nem tud, azt hiszi a párom szingli. Ha kérdezek valamit jon h tulreagalom es utalja a feltekenykedest es szakit. De akkor minek hazudozik??? A szemembe mondta h a csaj tudtára adta h van valakije - amirol tudom h hazugság. Illetve a csaj mar vasarnap reggel hatkor irt neki es meg hajnal egykor is beszélgettek. Szerintem csak akkor beszelsz valakivel annyit ha mar van valami :/ tulreagalom? Mit tegyek?



2016. máj. 9. 21:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi az elirasokert, remegek az idegtől :/
2016. máj. 9. 21:52
 2/14 anonim ***** válasza:
5%

Kész téboly.

A kurv.@ kib.@szott Facebook nélkül már nincs is élet?

Komolyan nem értek egyes embereket. Még munkaidőben, munkahelyen is azzal a szarral kell foglalkozni?

2016. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, 2 hónap után ez nagyon tré. A srác még az exét sem engedte el. Te csak azért vagy hogy ne legyen egyedül. Beszélhetsz vele, de úgyis tagadni fog, szerintem még most lépj amíg nem késő.
2016. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

De jó hogy nincs facebookunk már! Komolyan amíg volt csak a gond volt pedig nem csináltunk semmit, simán elég volt a sok rosszakaró, így ezek nincsenek, azóta se volt vita, csak nézeteltérés amit simán meg lehet beszélni. Nincs féltékenykedés. Ott ismerkedtünk meg, de miután összejöttünk mindketten úgy éreztük hogy nem kell. Azóta együtt élünk már!

Akkor tárház a gondokhoz és azt hiszik az emberek hogy ott mindent lehet.

Egyébként azzal beszélgetek hajnalban és a munkahelyen is (van ahol a körmére csapnának érte) aki nagyon érdekel amúgy! Mi is maradtunk fenn pedig másnap korán kelés volt és keltünk korábban hogy tudjunk beszélni, pont ezért.

Én kiadnám az útját és azt mondanám hogy "hát nem vagyok túl az exen, jobban szerettem mint téged" fog így nagyot esni! Amúgy a csajnak írnék hogy amúgy van párom és ezt ő tudja-e?? Mert akkor neki is hazudik. Mihez tartásképp... Így fog a barátod két szék közé esni.

Páromat megkérdeztem: ő is ezt tenné.

2016. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagyis hogy a pasi a te párod, szóval foglalt a pasi és őt is szédíti.
2016. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Lehet, hogy szakítanod kellene vele. Amiket leírtál, az alapján már nem a Te párod, csak még nem mondta ki.

Ne idegeskedj, nyugodj meg. Egy órán belül találhatsz mást, ha akarsz.

2016. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynám a fenébe és keresnék olyat, akinek kellek is
2016. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírtál nekünk mindent tisztán. Nos nem is értem mi is ebben a kérdés? Szerintem tudod nagyon jól mit kellene tenned. Hagyod magad továbbra is hülyének nézni vagy szépen a talpadra állsz és kiadod az útját...
2016. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is még most kéne kiadnod az útját, mielőtt jobban bele nem bonyolódsz.
2016. máj. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajnos a helyzet világos. Nem, nem reagálod túl. Azzal a másik nővel ő rendesen ismerkedik, nem is egészen titokban. Olyat is írtál, hogy ha féltékenykedni mersz, ami ebben a helyzetben teljesen minimum ha jelent neked valamit, akkor ő azzal jön, higy dob téged. Talán azért is csinálja ezt ennyire előtted, hogy vedd már a lapot. Nyilván tudod, 2 opció van: vagy beveted azokat a híres női praktikákat és megpróbálod visszaszerezni, hátha van némi lépéselőnyöd... Vagy pedig hagyod az egészet és keresel mást. (A 3. lehetőség lenne, hogy csendben nyelsz és várod amíg ő rak ki, na ezt inkább nem neveztem opciónak)
2016. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!