Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év kapcsolat után a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év kapcsolat után a párom még nem tudja akar-e gyereket. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ő 32, én 29. Megkérdeztem, hogy egybe azért majd benne lenne, ugye? Erre azt felelte: "nem tudom." Ezt hogyan lehet érteni? Hozzátenném, van saját ház, kocsi, nincs hitel - mielőtt még valaki ezektől tenné függővé a dolgot. 29N
2016. jan. 14. 21:50
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy tavaly ilyenkor már szóba került a téma. Akkor azt mondta, majd 1 év múlva térjünk erre vissza, addig ne. Letelt az 1 év és ezt válaszolta. :(
2016. jan. 14. 21:52
 2/36 anonim ***** válasza:
13%
Úgy lehet értelmezni, hogy nem tudja. Attól, hogy megörököltetek egy házat, még nem a saját erőtökből vettétek. :) De értem nyugi, hitelmentes a kecó. Figyelj, szerintem nincs kizárva, de még érnie kell rá. Ha erőlteted, ott fog hagyni.
2016. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
De védekeztek?
2016. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Némelyik ember direkt tetteti hülyének magát? Nem akar gyereket, sosem akart és sohasem fogja akarni, de ha ezt így a képedbe vágja, az egy koporsószög a kapcsolatotokba, ezért húzza az időt ezzel a nem tudom-mal. Mondjuk az is milyen kapcsolat, ahol ilyesmit nem lehet egymással megbeszélni... de ez már másik kérdés.
2016. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez rendben van! Az én barátnőm is szeretne már gyereket, (5 éve vagyunk együtt) de én mindig azt mondom neki hogy én még nem érzem, hogy meg bírnám védeni a családom! :) Megbeszéltem ezt a volt barátnőmmel is, és kitaláltuk hogy beiratkozunk Capueira-ra. Azóta én is kezdek nyitottabb lenni. Hiszen ez egy küzdősport, mozgáskultúra, Zene, és picit taktika is! Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem nem kell siettetni! Majd jön ha jönnie kell.
2016. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
9%
Igen, normális. Az emberek nem tudják mindig pontosan, hogy mit akarnak. Főleg egyilyen fontos kérdésben.
2016. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, a "párod" vagy kid nem akar gyereket. De ha ezt így a szemedbe mondja, akkor ugrik az ingyenpunci, a kényelmes élet, meg a házicseléd.

22-29 évig 7 nagyon értékes évet pazaroltál valakire, akivel kardinális kérdésekben nem egyeztek. Neki nem ketyeg a biológiai órája, neked igen.

Az mondjuk eléggé gáz, hogy 29 évesen ennyi eszed sincs, hogy ezt te magadtól is észrevedd.

2016. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy látom, nőként, hogy valóban nem akar a párod gyereket, én 25 éves vagyok, a vőlegényem 29, 3 éve vagyunk együtt, nyáron lesz az esküvőnk, mi már tervezzük a babát, már a kapcsolatunk felénél szóba jött, hogy nagyon szeretne már lassan gyereket tőlem, ha úgy érzem.

A Te párodban a késztetés sincs meg, nem családcentrikus. Ezt be kell látnod!

2016. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem az előzőekkel, kérdező. A férfiaknál (legalábbis, ebben a korban) a "nem tudom" válasz erre a kérdésre általában egyenlő azzal, hogy "nem". 32 évesen azért az ember már szerintem tudja, hogy akar-e gyereket vagy sem, igen ritkának tartom azokat az eseteket, hogy ez után változtasson a véleményén. Sőt, tapasztalataim szerint a legtöbben egyébként 25+ már tudják, hogy a belátható jövőben valamikor szeretnének-e vagy sem. A "nem tudom" válasz általában azoktól érkezik 25 évesen, akik 35 és 45 évesen is ugyanígy válaszolnak. És csak azért, mert nem akarják megmondani, kerek perec, hogy nem.


Az ilyesmit szerintem nem 7 év után kell elkezdeni megbeszélni (vagy 6 év után), én ezt konkrétan az első randin megbeszéltem az eddigi összes párommal. Volt olyan, aki bár még csak tizenévesek voltunk, azért esett ki a rostán, mert elkomolytalankodta a kérdést, és a párodhoz hasonlóan "nem tudom"-mal felelt rá. Mindig is úgy álltam a kapcsolataimhoz, hogy akár ez lehetne az utolsó is a sorban, akár ő lehetne életem párja is, nyilván az ilyen alap dolgokban meg kell egyeznünk. És nem bizonytalankodni, hanem határozottan állást foglalni a kérdésben. A gyerek nem egy visszaváltható árucikk, ha akarja valaki, akkor akarja igazán, ha nem, akkor ne akarja egyáltalán, de mindezt határozottan, nyíltan vállalja. Sokkal jobban jár így mindenki.

2016. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
Akar gyereket csak nem biztos, hogy tőled, most vagy nem biztos a kapcsolatotokban vagy még nem jött el az ideje részéről,50-50% hogy melyik, Te ismered, mennyire érett meg az apaságra. Neki bármikor lehet ugye..
2016. jan. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!