Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz erről? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről? Van egy ismerősöm aki együtt van egy csajjal! Vis nem tudom, hogy most per pillanat együtt vannak-e!

Figyelt kérdés
de mikor összejöttek a csaj kiirt egy idézetet iwiwre(nevetve a világon adtam életem kezedbe)!még most is kint van az idézet,csak éppenséggel van utána egy szomorú fej!szakitottak vajon?ti mit gondoltok?
2010. ápr. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg.
2010. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, az a szomorú fej bármire utalhat, de gondolom ott van még az is h kapcsolatban vagy esetleg közös képek.Amúgy ha jól veszem ki neked tetszik a pasi? xD Tényleg bérmire utalhat ez, meg nem feltétlen a pasira írta ezt ki, főleg ha nemrég jöttek össze.
2010. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs közös kép, és az sincs kint,h kapcsolatban!
2010. ápr. 19. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Januárban jöttek össze!
2010. ápr. 19. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg a srácot még:) bár gondolom nézted xD vagy myvip, facebook, hátha ott is fent vanank és többet tudsz meg, vagy csak egy közelebbi ismerős.De jól veszem ki igaz, h neke tetszik?:) Vagy nem lenne ellenedre ha szakítanának?
2010. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a srác a volt barátom!és minden jel arra utal,h nincsennek együtt!már 3éjszakát nem töltöttek együtt!és egy kicsit furcsálom,h a csaj pont most tette oda azt a szomorú fejet!
2010. ápr. 19. 17:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy nincennek együtt!most a volt barátnőjével találkozott és megtörtént.De nem tudja senki,hogy akarhat tőle,mert mikor megkérdezi a csaj,h nem próbálják e meg újra azt mondja,hogy nem tudja.Szerintetek mit akar a csajtól?tök normális volt vele,ölelte puszilt úgy mint rég és nagyon boldog volt,pont olyan mikor megismerte a csajt!
2010. ápr. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!