Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennél, maradnál, vagy ha mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennél, maradnál, vagy ha mar elkezdted befejeznéd? (távkapcs. )

Figyelt kérdés

A párommal több mint 2 éve vagyunk együtt (hamarosan 3) Ebből 2 év állandó találkozás, (majdnem) egy év távkapcsolat. Semmi problémánk nincs a távkapcsolattal, mint féltékenység, bizalomhiány fel sem merül. De egymás hiánya gyakran kiborít. Nem csak engem, Őt is. Sajnos egyetem miatt kerültünk külön városba (egyik szak nem volt ott ahol a másik...). 2 hetente, 3 hetente találkozunk. A távolság miatt nem tudunk gyakrabban.

Mostanában sokat gondoltam rá, hogy megpróbálnám ott is, valamilyen más szakon, közben meg bennem van, hogy nekem igazából ez volt az álmom (amit most csinálok), meg hogy egy év azért elég sokba került már, hogy most itt hagyjam...Viszont belegondolni is rossz, hogy még 2 évet így húzunk le...sokszor nagyon fáj a hiánya...kicsit meg félek, hogy megbánnám ha itt hagynám...(ezért is nem akartuk, hogy bármelyikünk ne oda menjen ahova szeretne)olyan rossz mert nagyon hiányzik...:(

Nem mindig érzem ennyire rosszul magam, sőt nagyjából én tartom a lelket magunkban, hogy már csak 2 év:) De néha elvesztem a fonalat, mikor nagy a nyomás...gondolkodom menjek? Maradjak? de azt hiszem már befejezem...de ér ennyit egy egyetem? lehet hogy más szakkal is lennék ennyire boldog mint most...vagy még boldogabb...

mit tennél hasonló helyzetben?

2o_L


2010. ápr. 19. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
elég nehéz dolog,viszont a te jövődről van szó,gondold át párszor hogy,hogy döntesz mert tényleg nem egyszerű...és egy kapcsolat véget érhet a jövőd viszont nem nagyon.Persze ahogy írtad biztos nagyon jól meg vagytok,ha hisztek az 'örökkében' akkor meg éri elmenni...:)
2010. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi:)
2010. ápr. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!