Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hány órát vettél rutinból,...

Hány órát vettél rutinból, mikor elkezdted érezni az autót, kezdtél belejönni az irányításba?

Figyelt kérdés
Én most vagyok túl a 4. órámon, de még nem igazán megy. A lábammal van a baj, néha egyszerre emelem a kuplungról a lábam és a gázról, így lefullad az autó. Próbáltuk a patkaérintést első és hátsó kerékkel, de nem ment és így oszlopokat rakott ki az oktatóm, azzal már egészen jól begyakoroltuk az óra végére, de hátra fele egyszerűen nem látom, mikor megy egyenesen az autó. Miből lehet azt tudni, mit csináljak, hogy lássam, hogy egyenesen megy e az autó?
2011. aug. 31. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd belejössz. Mindig viszonyítani kell valamihez: a tükörhöz és a karóhoz, a hátső ablaktartó kerethez és a külvilághoz, stb... A mozgásból már látod merre megy az autó. Ha tolatsz és a hátsó ablakban pl. a mögötedd levő fa nem megy balra/jobbra, akkor egyenesen tolatsz.. Lehet használni a külső tükröket is: a külső tükrökben tök jól lehet látni ahogy a karók távolodnak vagy közelednek...
2011. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én tegnap voltam az első rutin órámon és nekem minden elsőre ment :) Rá kell érezni és nem parázni. Hajrá
2011. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!