Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félős a lány, nem meri megtenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős a lány, nem meri megtenni, mit tegyek? Lejjebb a többi!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


13 éves vagyok és még a télen az interneten keresztül szerelmes lettem egy lányba aki ugyanabba a suliba jár mint én, ő is szerelmes belém.


De nem mertem neki elmondani, hogy szerelmes vagyok belé!

Egyszer csak kaptam egy szerelmes levelet tőle a szerelmi vallomásával.


Igent mondtam neki, mert nagyon tetszik a lány.

De ő mondta, hogy a suliba senkinek ne mondjuk el mert piszkálnának minket. Ebbe is beleegyeztem.


És már tél óta levelezgetünk minden nap több óra hosszát. (szeretlek, csókollak stb..)


A suliba csak egymást nézzük minden szünetbe!

Mert ő egy osztállyal lejjebb van mint én!


Ő vele járok még mindig és már unom nézni, hogy mondjam meg neki, hogy járjunk nyilvánosan???


2010. ápr. 19. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért piszkálnának benneteket? Láttatok már ilyet vagy van róla tapasztalatotok? Ő honnan veszi ezt?
2010. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Én nem szoktam másokkal foglalkozni, ha szeretitek egymást akkor ne érdekeljen mások véleménye.

Jahh és, ha már tudjátok, hogy szeretitek egymást akkor állj oda elé és kérdezd meg.

NE TÖRŐDJ MÁSOKKAL. remélem tudtam segíteni

2010. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát egyszer jártak mások is és őket is szekálták folyton!

Mindenki nagyon szenyó abban a suliba. Egyébként még nem járt senkivel.

2010. ápr. 19. 18:37
 4/19 anonim ***** válasza:
Első: Onnan, hogy mostanság ha valaki jár valakivel vagy szerelmes, egyből az van hogy "Hö, a kis búza" vagy csak simán kiröhögik. Ha csak az osztályomból indulok ki már nem érdemes nyilvánosan járni vkivel.
2010. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha már csak szerelmes vagy valakibe akkor is piszkálnak!
2010. ápr. 19. 18:39
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor találkozzatok a sulin kívül.
2010. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudunk sulin kívül találkozni, mert másik faluban lakik. És én hazamenős vagyok ő meg napközis!
2010. ápr. 19. 18:43
 8/19 anonim ***** válasza:
Akkor jöjjön át hozzád játszani...
2010. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja csak a haverjaim mellettünk laknak és folyton figyelik, hogy ki megy hova megy és az elég feltűnő lenne.
2010. ápr. 19. 18:46
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha "csúfolnak", akkor magukról tesznek tanubizonylatot, hogy mekkora primitív csicskák.


Egyébként suli után hívd el valahova, mondjuk csak egy sétára vagy akármi.

2010. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!