Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki itt meg ott nyaral a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki itt meg ott nyaral a parjaval, mi meg a baratommal gyakorlatilag a sarki fagyizoig nem jutunk el, annyit dolgozik. Jogosan esik ez rosszul nekem?

Figyelt kérdés

Nem az anyagiakkal van a gond, de egy napra nemtud

eljonni, es kivagyok hogy latom minden ismeros valami vizparton aztatja magat a parjaval :(

21/L


2016. aug. 17. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ugy hangzik,mint aki már nem boldog ebben kapcsolatban..egy szinten jogos,de párod tol függ,hogy egyáltalán,rá akar-e érni ilyenekre...én pl 12-13 órás meló után is szivessen elmentem volt páromar akárhova,én ugy gondolom,h vagyok valakivel,akit szeretek,avval törödök is..nem csak "na minek ugy is velem van,eddig jó volt igy,akkor minek tegyek bármit is"
2016. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En 8 honapja vagyok egyutt a baratommal nem 3 eve, szoval azt a kerdest semmifelekeppen nem en tettem fel.
2016. aug. 17. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nagyon sok embernek még párja sincsen... Nos? :)

25/F

2016. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ,jogosan!
2016. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha hétköznap dolgozik és amiatt nem ér rá megértem, de ha hétvégén 1 szabad délutáni közös program sincs az elég lehangoló egy kapcsolatban.
2016. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hja ez eléggé lehangoló lehet... de beszéld meg vele....
2016. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!