Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztunk a baratommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztunk a baratommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 eve vagyunk egyutt, o 30 eves, en 22 eves vagyok. Egy hulyesegen "kaptunk" ossze, de letiltott mindenhonnan, telefon, facebook, viber. Sehogy sem tudom elerni ot. A veszekedes targya az volt hogy egy lany kepet elkuldte neki a haverja(ezt onnan tudom hogy megmutatta!) es rosszul esett hogy visszairta hogy jo a teste csak a feje nem szep. Sajnos elojottek serelmeim a multbol, mert altalaban nem fel mindenkit megbamulni az utcan ugy hogy mellette allok.... Es megsertodtem ezen. En ugy erzem hogy nekem van igazam abban hogy ezzel megbantott nagyon. Megis neki all feljebb hogy en ezzel elrontom a kapcsolatunkat, es letiltott mindenhonnan. Mit tegyek?
2016. júl. 22. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Talán nem kellene minden kis szaron hisztizned.
2016. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Elég gyerekesek vagytok.

Alapból az, hogy az utcán más nőket néz melletted, ez sutaság, nagyon.

Viszont most haverok kielemzik a nőket, küldözgetjük egymásnak, és mondunk egy véleményt. Nem azt mondta, hogy "Úú ha nem lenne Kriszti (most elneveztelek így) akkor úgy cafrangosra kefélném, hogy belehalna", hanem mondott egy véleményt, hogy jó a teste, csak nem szép a feje, ebben nincs semmi.

Viszont az, hogy bedurcul, és letilt mindenhonnan, az kb egy 8 éves viselkedése.

23/F

2016. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem feltétlenül gyerekes, én is csináltam ilyet. De ez a legvégső eset. Ha egy nőt engedsz kommunikálni nyerő helyzetbe hozod... :)
2016. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es akkor mit tegyek? Varjak hogy o keressen?
2016. júl. 22. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha egyaltalan fog meg keresni...
2016. júl. 22. 15:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen miatt nem keres többé, meg letilt, akkor jobb, ha megy. Komolytalan, sértődős kisfiúkat nem szabad még egy hétig sem megtűrni.
2016. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

30 évestől elég infantilis viselkedés, meg az is, hogy nők képeit küldözgetik egymásnak.

Miféle "régi sérelmek" ? - ha nőket bámul mellőled, az szintén nem valami érett pacák, és lássuk be elég tapló is.

Ha te nem tudod keresni (mailt írhatsz akkor is), akkor csak ő tud keresni.

Valahogy az az érzésem, hogy nem fog.

Ilyen durván az zárkózik el, akinek már jó ideje elege van az egészből.

2016. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!