Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elég sűrűn parancsolga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elég sűrűn parancsolgat (apró dolgokban) mert azt mondja ő a férfi. Ez normális? Hogy tudnám elérni hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buta nő,egyedül is el tudok dönteni dolgokat,de ő mindig parancsol (pl ha közös döntést kell hozni általában az van amit ő akar) Meg ha akarok valahova menni azt mondja " kereszkedjek" el tőle.Szeretem de ez mar kezd rossz lenni.
2016. aug. 17. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "hibát" én nem tudnám tolerálni senkinek, szóval ha te szenvedni akarsz, az a te dolgod, de én egy ilyen ember mellett nem maradnék. Vannak hibák, amiket tudok tolerálni, ez nem tartozik közéjük.
2016. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért parancsolgat, mert megteheti veled. Lehet ha egyszer igazán kiállnál a saját igazad mellett és nem hagynád, hogy az ő akarata érvényesüljön, akkor észrevenné magát. De persze az is lehet, hogy akkor kimutatná a foga fehérjét és rém nagyot csalódnál benne, hogy eddig is vele voltál.
2016. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a hiba az, ha valaki otthagyja a fogkrémet a modókagylóban, vagy rendszeresen elfelejti a szülinapokat, évfordulókat. Ezek valóban hibák, de simán tolerálhatóak.


A párod viszont alapvetően egy nem normális személyiséggel rendelkezik. A másik ember birtoklásának vágya nem hiba, hanem egy normàlis, egyenrangú kapcsolatban egy elfogadhatatlan értékrendbeli különbség. Most még csak kis dolgok vannak, pár év múlva már azt is ő szeretné majd megmondani, hogy mikor mehetsz szarni.

2016. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: mondj neki nemet. Legyél határozott. Ha közös döntés előtt álltok, ne hagyd rá a döntési jogot. Ha ezután duzzog, zsarol, beszól, akkor mehet, amerre lát.
2016. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem akarod megvárni, míg meg is ver, ha nem az van, amit ő akar...
2016. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 fru_ ***** válasza:
100%

#5, ez nem hiba, egy egy agresszív s_ggfej.

"ha akarok valahova menni azt mondja " kereszkedjek" el tőle" - mert?

De verni is fog, ne aggódj - végül is az asszony verve jó!

2016. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!