Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mondhatni rendszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mondhatni rendszeresen találkozik a volt barátnőjével. Én már nem bírom, most is vele én meg itt bőgök, de nemtudom elhagyni tulságosan szeretem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, a volt barátnőjével 4 évig voltak együtt, 2éve szakítottak. Elhiszem, hogy megszokták egymást de azért az ilyen 2 hetente lévő találkozások szerintem tul sokak. A csaj mindig ócsárol engem, lehord a feket földig, hogy milyen hülye vagyok.Azt mondja a barátom, hogy nagyon szeret engem , ezen kívűl minden rendben van, de ezt már nem bírom tovább, és elhagyni sem tudom.

Bocsánat ha helytelenűl és hibásan fogalmaztam, de sírok és nagyon ki vagyok borulva.


2010. ápr. 19. 20:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
61%

Tegyük fel, hogy nem csal meg. Tegyük fel, hogy tényleg csak barátok. Nem tudhatod, nem voltál/vagy ott. Ha szereted és ő is szeret akkor miért nem bizol meg benne?


Eddig csak annyit tudunk, hogy elmegy havonta kétszer valami zajos helyre a volt csajával. Tény, hogy ez kicsit gyakori, de nincs benne semmi rossz. Ha tényleg csak ezt csinálják. És a válaszolók nagy része már azt tanácsolja, hogy költözz el... pedig lehethogy semmi alapja nincs a féltékenykedésednek.


Megcsal? Szeret? Ezekra a kérdésekre neked kell tudnod a választ. Ha szeretitek egymást akkor nincs mitől félned.

2010. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalástól függetlenül sem hallgatja meg egy szerelmes fiú azt, aki a barátnőjét hülyézi.
2010. ápr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam , de ha olyant monda rola az én legjobb barátnom akit 20 éve ismerek, mint a csaj rolam , én akkor is inkább őt választanám , nem a barátnőm, akit imádok, mert ő a párom és szerelmes vagyok belé. és nem mennek hallgatni azt ahogyan szidja és szánalmasan beszél a szerelmemről.
2010. ápr. 19. 22:07
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem helyes az exel rendszeres kapcsolatot fentartani, pláne men 2 éve, hacsak nincs közös gyerek.

azt mondtad hangos helyen vannak és marad még, vagyis jól érzi magát nélküled.

sminkelj, húúúúzd a gatyád és híd fel, hogy végeztél a tanulással zsong a fejed és vágynál valami lazításra a holnapi nap előt, hidd el te is megnyugszol ha kimozdúlsz most otthonról, kellemes az idő és legalább lecsekkolod őket is. Na spuriű!

2010. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mész, ne hívd, legyen meglepetés:>
2010. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom hogy hol vannak. de ebben az állapotban amig kisminkelem magam , hogy normáisan nézzek ki addigra hazajön.
2010. ápr. 19. 22:21
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha eredményes akarsz lenni nagyon gyorsan szedd össze magad! Képes vagy rá! Nőből vagy te is, és egy Nő mindere képes! Gyerünk!
2010. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, nagyon sajnállak téged, ezt a helyzetet most teljesen átéreztem, és kb. nekem is görcsbe rándult a gyomrom. Csodálom, hogy bírod ezt a helyetet már 5 hónapja, én már tuti idegroncs lennék. Egyébként hazament már? Vagy léptél valamit?
2010. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
nagyon remélem, hogy össze szedte magát és utánuk ment!
2010. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért majd írd meg hogy mi lett a napod vége, hogy élted túl? Végül utánuk mentél?

Csak pár szóban.

Köszi

2010. ápr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!