Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltassak tetoválást, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sexylady kérdése:

Csináltassak tetoválást, ha a párom nem engedi?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkorom óta imádom a tetoválásokat, és szeretnék is magamnak. Most lenne rá lehetőségem, de a barátom nem engedi. Még csak fél éve vagyunk együtt, de ő kijelentette, hogy nem lehet tetoválásom, de indokot nem mondott. Mindig az van amit ő akar, szinte teljesen irányít. Szeretem, és légyszives ne abba kössetek bele, hogy ha irányít, akkor minek vagyok vele, hanem arra szeretnék választ, hogy ilyen esetben ti mit tennétek?
2010. ápr. 19. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Minek neked tetoválás? Hogy örökre elcsúfítsd a bőrödet? Igaza van a barátodnak.
2010. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

he??? legközelebb megmondja, hogy milyen márkájú tampont használj?


ha valóban szeretnéd a tetkót és úgy érzed, hogy 5-10-20-50 év múlva is együtt tudsz vele élni, akkor csináltass, de te akard/ne akard, ne más döntse el helyetted

2010. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól megmondanám neki a magamét,hogy az én testem, és ne haragudjon de még csak fél éve vagyunk együtt, nem a rokonod hogy megmondja, mit csinálj magaddal. Kérdezz rá, szerinte miért nem jó ötlet, hogy tetoválást csináltass, és mondd meg neki, hogy köszönöm a tanácsot, de én úgy érzem, már eldöntöttem, mit akarok. Ha ezért szakít veled, hát meg is érdemli. Összekapnék vele pár napra, hogy gondolkodjon már el, hogy te egy önálló, független ember vagy.
2010. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Éld a saját életedet, ne azt amit ő parancsol neked. Ha akarsz, akkor csináltass.. Csak jól gondold át. Ha nem tetszik neki, DE IGAZÁN szeret akkor a tetoválással együtt is szeretni fog. Szerintem. Ha meg kidob, akkor ennyit ért a kapcsolatotok.

Vagy, húzd be a füled farkad továbbra is, ne legyen az amit szeretnél, legyél a barátnője helyett az alattvalója..

És ne tegyél fel több kérdést mert nem lesz értelme, ugyanis a jobb érzésűek majd rá akarnak venni, hogy lépj ki az árnyékából.


Ahogyan neked kényelmesebb.

2010. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehéz elválasztani azt,hogy mit tennék és,hogy ne kössek bele abba,hogy miért irányít.Ugyanis engem nem irányíthatna.Megkérdezném a véleményét,meghallgatnám,majd döntenék,ahogy nekem tetszik.Ha ennyire vágysz rá és ilyen régóta,akkor neki ebbe bele kell törődnie,mert valóban,a te tested,a te döntésed ( kellene,hogy legyen).Tényleg vigyázz ezzel a mindenbe beleszólok dologgal,mert kicsiben kezdődik és csadorral végződik...
2010. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mindenképp csináltass természetesen először 10 centinél ne nagyobbat bár ha egyszer csináltatsz egyet tuti nem egy fog maradni

én15 éve koromban csináltattam az elsőt a belső combomra azóta minden nyáron csináltatok egyet így már elég szép a gyűjtemény


25f

2010. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves első, úgy gondolom, hogy elég nagy vagyok hozzá, hogy el tudjam dönteni, hogy én mit találok csúfnak, és mit nem. :)

Rendben, akkor holnap megbeszélem a tetoválást készítő barátommal, hogy még a héten megcsináljuk:) Amúgy énis így voltam vele, csak páran azt mondták, hogy igaza van, mert végül is ő fogja nézni, de ha nem akarja, és nem tudja elviselni, akkor majd megcsukja a szemét. Amúgy a lapockáim közé szeretném, szóval ha nem akarja nem látja. :)

2010. ápr. 19. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első tetoválás.:) Húú,én mennyire odavoltam, meg vissza,h elkezdjék.:D

És(sel nem kezdünk mondatot..) nem mondtam volna le senki kedvéért.:)

Viseld egészséggel!;)

2010. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs joga bármit is megtiltani, nem vagy a tulajdona. Én azért a helyedben biztosan elmondanám ezt is neki, hátha képzavarban szenved...
2010. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!