Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy törődjek ebbe bele?

Figyelt kérdés

Hogy lehet abba beletörődni, hogy a barátom megnézegeti a nálam ezerszer szebb lányismerősei képét?

Semmi önbizalmam nincs sajnos, de szeretném, ha ez nem zavarna és ne lenne emiatt folyton háború.

Mennyire normális, hogy ez zavar? Mit tehetnék ellene?


2016. aug. 18. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Erezteti veled hogy szeret? Nem szavakban tettekben es nem azzal hogy vesz 6 kamion rozsat...
2016. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Általában érezteti
2016. aug. 18. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerűen: Fogd fel, hogy veled van.
2016. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ezen rágódni. Mindig van szebb, csinosabb. Csúnya dolog, de akibe én beleszerettem, nem a legszebb, de letojom, mert senki mást nem szeretnék átkarolni, ölembe venni, csak őt.
2016. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nezegesd Te is az o baratait. Ha szemet Veled, likold is oket 'meg a Te fiu barataidat. En nalunk bevalt.

Veled van, igy Te vagy a legszebb minden csaj ismerose kozul!

Szeptember kozepetol nem lesz olyan sok munkam, akkor csinalhatok Rolad dogosebb kepeket! ( no vagyok es egyutterzek Veled es segitsegkent mondom. Hetero vok. :)

Szerintem csak Te latod Magad kevesbe jo nonek, mint a masik lanyokat!

N

2016. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kutya harapást szőrével - mondja a mondás! Te szólj neki ha csinos nőt látsz! Te figyelmeztesd ha fényképen, képeslapon, plakáton szép, formás nő van. Akkor már nem lesz olyan érdekes ,mert látja, hogy "ugrasz" rá és még szerintem tetszik is neki. Addig örülj, még nézegeti. Vakságot senki nem fogadott!!!!
2016. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!