Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ocsmány vagyok. Hogyan törődje...

Ocsmány vagyok. Hogyan törődjek bele ebbe, és abba, hogy ezért egész életemben egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Mindenki semmibe vesz, ha beszélgetni, ismerkedni próbálok velük (állítólag nagyon okos vagyok), egy legalább átlagos kinézetű embert nem.

Rám nézni szinte fájdalmas... az utcán is folyton undorral néznek rám, ez felőröl belülről.


Az egyetlen megoldás a plasztikai műtét lenne, de gondolom, mondanom se kell, hogy nincs rá pénzem. Tisztességes úton nem tudok annyi pénzt összekaparni. (Ja, és mielőtt bárki azzal jönne: nem lenne kuncsaftom.)


Teljesen átlagos alkatú vagyok. Adni nem nagyon adok magamra (de igénytelen nem vagyok), mert egyrészt nem látom értelmét, másrészt pedig nem is nagyon érdekel az ilyesmi. Egyszer kicicomáztak: csinos ruha, smink, frizura, de attól még ugyanolyan ronda maradtam...


Mit csináljak, hogy egyrészt ne vágyjak társakra, másrészt elfogadjam magam olyannak, amilyen vagyok?


2016. jún. 14. 23:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
39%
Amíg puncid van, sosem leszel egyedül. És remélem, hogy nem önsajnáltatás, múltkor is küldött egy lány képet, hogy csúfolják, és ehhez hasonlók, közben meg marha jól nézett ki, csak kellett neki a visszaigazolás.
2016. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:

Adj magadra! Jarj fodraszhoz , kozmetikushoz! Ez szerintem adna egy kis onbizalmat ! Olyan nincs h ronda vagy.. mindenkinek van parja!

De miert mondod azt h ronda vagy? H nezel ki?

2016. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
59%
Társat meg az utolsó ocsmány buta csöves is talál, miért pont te ne találnál?
2016. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 acelsziv ***** válasza:

Az, hogy ne vágyj társakra társas lényként... Forget it.

Egyébként meg jó eséllyel nem vagy ronda, csak rondának látod magad. Némi önbizalom növelés jót tenne a szemléletednek is.

2016. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Mama June sincs egyedül, ott van neki Joe Sixpack meg vagy 6 purgyé. Pedig nála rondább nőt már régen láttam.
2016. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nos, képet nem szeretnék küldeni, de körülírom, milyen a pofám.

Egy szóban összefoglalva: fiús/férfias.

Az orrom nagyon nagy, és széles, ez talán a legproblémásabb rész.

Az alsó állcsontom is széles és szögletes.

Az ajkaim elég vékonyka.

Van egy kis hereállam is.


Mások gúnyoltak már, szóval nem csak gondolom ezeket.


Társas lény vagyok, és felmerültek lehetőségként a jövőben a házi állatok, saját család helyett. Ez mennyire jó ötlet?

2016. jún. 15. 10:43
 7/45 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak Te látod így? Az emberek saját magukkal sokkal kritikusabbak. Mire gondolsz az alatt, hogy nem adsz magadra?
2016. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes. A háziállatok neked tökéletesen megfelelnek majd. Miért, a kutyád talán még jobban is fog szeretni, mint bármelyik férfi. Megtanítod erre-arra, veszel mellé papagájt is, akit megtanítsz beszélni, még jól el is leszel velük. Lehet jobb is, mint egy öregemberrel végig szenvedni az öregkort.
2016. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok ezzel én is, de én már úgy-ahogy kezdek beletörődni. Ne gondolj erre minden nap, minden órában, minden percben, és sokkal jobb lesz. Tudom, vannak pillanatok, amikor eszedbe jut, és akkor nagyon rosszul leszel, de azért próbálj meg minél kevesebbet gondolni rá.
2016. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 weca válasza:
szia hány éves vagy .HA ennyire zavar a kinézeted szihológus kellene a lelked rendbe tételére Viselkedj nőkénk .hogy egyszer kiöltözöl attól meg a lelked nem változik meg 70 évig minden nap ciconázd ki magad ta tudod mi áll jól néked akkor légy mindig illatos üde vonzó nő ne kora vén banya
2016. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!