Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy év után kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy év után kiderülne, hogy a partnered házas, kitálalnál a párjának? Borítanád a bilit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 20. 13:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
19%

Jol ertem egy evet fetrengtel valakivel akirol azt se tudtad nos es gyereke van.

Emberismeretbol megbuktal

Az elso hetekben lechekkolod a csaladjat baratait nem fb en skyp eloben.

Beszelsz az annyava mielott alafekszel ennyi erovel sorozatgyilkos is lehetett volna.

Buta vagy es naiv

Ps nemi beteg szurest ajanlok neked

2016. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

"Beszelsz az annyava mielott alafekszel "


Nem tudom ki örülne neki,ha az anyjához beállítana az új barát-barátnő ! :) Ez úgy hülyeség ahogy leírtad! Gondold át még egyszer!


Az Ő szülei meg amúgy sem élnek! :(

Azért ha valami betegséget elkaptam volna,egy év alatt lenni kellene valami tünetnek.. jó tudom,lehet most jönni az AIDS-el,de ettől nem parázok!

2016. aug. 20. 15:17
 23/34 anonim ***** válasza:
2%

Hpv hiv hbsag es clamydia es nemi szemolcs lappangasi ideje evekig eltarthat

Latom tenyleg buta vagy ezert vertek at.

2016. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
3%
Attol hogy nem ,, parazol,, a veszely ott van es a virusok terjednek de te tudod te eleted te nemi szerved dedelgesd a virusokat es ne felj majd tovabbadod kovetkezo nos pasidnak
2016. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Miért baj,ha nem parázok? :) Az meg jó lesz ha továbbadom a nős pasiknak ! :)
2016. aug. 20. 15:34
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Orommel olvasom jobban vagy

Nem baj ha nem parazol de a veszely attol valosan ott van

2016. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
16%
Azért, igazatok van, a nős pasitól, aki talán még 1-2 nővel lefeküdt, tuti ott a vírus és lappang. A sok egyéjszakás, ahol semmit nem tudnak a másikról, ott tuti a tisztaság, mert ilyen be csak is szűzen mennek bele.
2016. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Lokott szerinted a virusok feltetele az egyejszakas ?

Ott ovszert hasznalnak hosszu kapcsolatban nem

Ennyire csoro valaki nincs penze szuresre ? Vagy ennyire naiv pont a nos pasik a legnagyobb veszelyforras mert rendszeressen ferekacsontanak es hazudnak

2016. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
85%
Néha beleolvasok ebbe a felnőtt párkapcsolatok kategóriába és visszasírom az OPNIt a válaszoktól, de komolyan.
2016. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

28. Miért vagy benne biztos,hogy mi nem használtunk óvszert? Honnan tudod,hogy Én hogyan védekezem? :)

Nagyon sok hosszú kapcsolatban így védekeznek,nem mki szedhet gyógyszert.


Az egy éjszakásoknak meg állítom,a fele nem használ óvszert,főleg bedrogozva,félkómásan,piásan!

2016. aug. 20. 16:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!