Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit szólnátok hozzá ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok hozzá ha kiderülne hogy a párotok már volt néhány prostinál mielőtt megismertétek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 11:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
71%
Esküvő után tudtam meg ezt a férjemről. Egyáltalán nem tetszett. Igénytelen dolognak tartom. De nem emiatt hagytam el végül. Nem játszott szerepet a döntésemben. A véleményem viszont nem változott erről. Ilyet csak igénytelen ember csinál, akinek nincs lehetősége épkézláb kapcsolatra, mert testi vagy lelki baja van.
2016. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
64%

Nem jövök össze olyan pasival, akiről tudom, hogy úgy áll a szexhez, hogy ez neki belefér, szóval nem derülne ki ilyesmi.

Ha mégis, akkor nem illenénk össze ilyen téren, ezért szakítanék. Nem tartom rossz embernek ettől, meg nem utálnám, semmi bajom nem lenne vele emberileg, de akkor olyan mértékben eltér a hozzáállásunk a szexualitáshoz, hogy olyan partnert nem akarok magam mellé.

2016. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
55%

Szóval ha elmegyek egy rosszlányhoz mert nincs időm másra de természetesen meglévő szexuális igényemet kiakarom elégíteni akkor egyből testi vagy lelki bajom van?

Ez így igen leegyszerűsített kijelentés.

2016. júl. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
67%
Több évi házasság után tudtam meg,hogy a katonaság alatt neki is fizettek prostit egy kis szivességért cserébe.Nekem nem számított,én is kipróbáltam volna,ha pasi lennék.
2016. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
66%
"nincs időd" ? Aki nem szán időt arra, hogy a magánéletét rendben tartsa, igen. Az szerintem lelkileg nem egészséges ember. Fáj? Sajnálom.
2016. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
48%
igen ha férfi vagy akkor nincs jogod az egyszerű szexhez. az hogy a nőknek szórakozóhelyen beletelik úgy 1 órába hogy elmenjenek valakivel még akkor is ha nem erőltetik meg magukat inkább ne is beszéljünk.
2016. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
68%
Igénytelen olcsó dolognak tartom, valószìnüleg nagyot csalódnék.
2016. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
24%
Bezzeg ha a lányok buliba nyomják az orálszexet, meg összefeküdnek mindenkivel azt fogadjuk el... röhej. a társkeresős tapasztalataim után egyáltalán nem csoda ha vki prostihoz nyúl, haggyuk már végre abba ezt a minden a nők körül forog dolgot és hogy ők bármit megtehetnek egy fiu meg semmit... Volt kint annó egy megcsalós kérdés egy lánytól mindenki vigasztalta, hogy nem baj hogy megcsaltad a férjed, ugyanezt kitette egy fiu, a halálba küldték el, utálom a nőket...
2016. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
41%
Osztom a többiek véleményét,igénytelen és gáz dolog.Főleg akkor nagy a csalódás,ha jóképű pasiról van szó,aki nem szorulna rá,de lustaságból,kényelemből megteszi.Ez a legalja...
2016. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én soha senkivel nem csináltam semmit kapcsolaton kívül, még az ölelés se fér bele, nem még hogy csók, szex... Csak ugyanazt várom el a páromtól, amit én is tudok garantálni.
2016. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!