Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedtek? Bulihelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtek? Bulihelyen nekem nem nagyon tetszenek a kigyúrt, rózsaszín pólós macsók, konditeremben mással vannak elfoglalva, társkeresővel jól befürödtem. Ti hol ismerkedtek? Utcán? Munkahelyen? Suliban? 25L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 08:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mire megszületett a cikk addigra már sajnos megtapasztaltam a leirtakat :(
2010. ápr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző 28/F Love.hu-n ismerkedek.
2010. ápr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze bulikban is vagy ismerősök révén is.
2010. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is love.hu-n ismertem meg a párom, aki a legrendesebb pasi, akivel valaha találkoztam... És csodás teste van :D (mert a kérdésedből az jött le, hogy ez a lényeg)


21/L

2010. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
akkor én kérek elnézést, mert baromira nem érdekel a teste:-)
2010. ápr. 20. 10:29
 16/18 anonim ***** válasza:

10:15 - Sajnálom. De ha tanultál a saját hibáidból is, meg a cikkből is, akkor a továbbiakban nincs mitől tartanod - ha eztán már valóban figyelmes és éber leszel.


(Bár őszintén szólva meglep, ha valaki az ott leírtakra nem jön rá magától, akár rossz tapasztalat nélkül is, mert szvsz annyira kézenfekvőek, de mindegy - ha most már tisztában vagy velük, akkor az a lényeg. :) )

2010. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy érted, de szerintem konditeremben is lehet ismerkedni, csak játszani kell a hozzá nem értő nő szerepét :). Biztos valaki a segítségedre siet, ha szépen meg kéred.

21/F

2010. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

am.néhány választ nem értek na mind 1

egyébként senkivel sincs garancialevél,szóval légy nyitott és optimista

2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!