Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt a konditeremben?

Figyelt kérdés

17-20 éves lehet a lány, a barátnőjével 2-en szoktak edzeni. Általában a futógépen vannak. Hogyan szólíthatnám le?

Légyszi mellőzétek a "gyúrunk vazze?" dumát meg a "meghívhatlak egy italra?" szöveget mert ez nem disco és nem akarok szánalmasnak se tűnni.


2011. jan. 27. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szia mennyit nyomsz fekve?
2011. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
fuss vele futó versenyt :)
2011. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lányt még nem láttam fekvenyomni abban a teremben ahova én árok.

Sajnos én nem szoktam futni mert tömegnövelő edzést csinálok.

2011. jan. 27. 21:50
 4/14 anonim ***** válasza:
"Szia! Már egy többször láttalak itt a teremben és meg kell hogy mondjam, minden elismerésem a tiéd." "?:)" "Hihetetlen milyen kitartóan futsz. Én - remélem észrevenni ;) - inkább a tömegnövelő edzéseket szeretem, de minden tiszteletem az aerob sportok megszállottjainak. Gondolom most a cudar téli időjárás kergetett be a terembe. Amúgy merrefelé szoktatok futni? Pályán vagy inkább terepen?"stb,stb. A többi a szokásos csajozós duma. Remélem segítettem. :)
2011. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ezt már egyszer kérdezted azóta nem sikerült odamenni

hozzá?

2011. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A mennyit nyomsz fekve jó duma, csak most vonatkoztass el a teremtől, és gondolj inkább a lány súlyára és az ágyadra.
2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
latom jol birod a futast!!!tudtad h mas nyelven a "fut" anyit jelent h baszik ? a hujeseget felreteve:"szemkontaktus" eszre fogja venni ha eleg szep fiu vagy es bejossz neki meg ha 100-an is csorgatjak a nyalukat utanna :)azutan meg nyert ugyed van akarhogy szolitod le.ha meg nem,a varosba is van elet nem csak a konditerembe.
2011. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyu'runk vazzeg??? xD
2011. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Najo viccet felreteve, ismerem az eseted, hat elarulom nehez dolgod van... Probald meg a szemkontaktos cseleket, meg a nonverbalis kommunikaciot, ha lese szar akkor tiszta, hogy csavoja van vagy nem izgatod... persze ott a bator modszer is, hogy megszolitod es probalsz dumalni vele valamirol...
2011. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. kipróbálnám, hogy "véletlenül" elgurul a kulacsom kupakja (ha PET palackból iszol) és pont a lány felé gurul a kupak, aztán felveszed a kupakot, majd mondod, hogy a cipője márkáját szereted, neked is van ilyen cipőd, vagy ilyesmi. Tehát próbálj ez kezdő beszélgetési szitut kialakítani. :)


Sok sikert! :)

2011. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!