Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton politizál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton politizál, már lassan semmi közös témánk nincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz, hogy ilyen lett! :(

Délután amikor megjön a munkából, szinte egész nap csak hülye híradókat néz, szinte nem is foglalkozik már a fiával. Hiába mondom neki mindig hogy engem nem érdekel a politika, ő folyton politikai témákról magyaráz, ha mondom neki hogy ez engem nem izgat, összeveszik velem, meg azt mondja hogy nem hiszi el hogy nem értem meg őt.. mit csináljak? Nagyon megváltozott és rossz így! Egyáltalán nem figyel oda rám, sem a fiára, mindig csak a hülye politika. Munkanélküli hivatalban dolgozom, és múltkor már odáig fajult a dolog, hogy amikor elmeséltem milyen rossz napom volt, meg milyen rosszul van kitalálva a rendszer néhány témában, akkor azonnal lehordott meg elkezdett velem vitázni, hogy de ez nem úgy van! De könyörgöm ott dllgozom, ez a munkám, mi az hogy nem úgy van, talán hazudok?? Néha már a sírás kerülget :( mit tegyek, azt szeretném ha olyan lenne mint régen!



2016. aug. 21. 21:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%

"Bocs lehet hogy tényleg rossz témában írtam"


Nem rossz témában, hanem rossz KATEGÓRIÁBAN írtál :)

2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

igen hogyha m1 híradót néz állandóan akkor, az teljesen átmosta az agyát, ne csodálkozz hogyha a pár hónap múlva már orbán portré fog díszelegni a falon,

de a többi kereskedelmi tv híradó is ugyanúgy manipulál,

valahogy meg kell fékezned hogy ne nézze a híradókat,


ez olyan mint a számítógép játék függőség, ha gyerek napi több órát ott ül mellette totál bekattan és rambónak foglya képzelni magát.


különben ezt az egész folyamatot, már mint ezt politikai a manipulálást a médián keresztül tudatosan végzik, és a te férjed az élő példa rá hogy jelesen.


a munka helyemen is volt egy ilyen ember, egész nap csak a fidesz, és orbán viktor az isten, és minden nap megmenti az országot az IMF-től, meg a bevándorlóktól,meg az isten haragjától...

a többiek meg mocskos kommunisták


őt ki is baszt@k otthonról, elmondása szerint, (de egyébként összeveszett mindenkivel, és lelépett )


csakis a teljes elvonás segít semmi más,

2016. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
38%
Verd fejbe egy sörösüveggel.
2016. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

Állj a sarkadra, oszt kűdd a fenébe, ha politizálni kezd.


Nem, nem kell megértened - sem őt, sem a politikát (utóbbit ő sem érti, nyugodjon meg: attól, hogy fölszopja az agitpropot, még nem lesz belőle politikát értő ember, csak agymosott birka).

2016. aug. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 fru_ ***** válasza:

Nekem is van pár iylen kollégám, 40-70 között, meg pl a facen- is elég sokan.

Azokat mindig azzal intem le, hogy hozzák egyenesbe a nemi életüket, mert ez így kínos.

Érdekes dolog a politika, de hát normális apának a fia csak fontosabb kell, hogy legyen.

2016. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!