Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot kérnék csak nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot kérnék csak nőktől ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
8 éve vagyok a pàrommal van 3 csodàs lànyunk.2 éve miattam vàlsàgba kerültünk és arra jutottunk hogy lehet kicsit lazitani kellene ezért nyitott kapcsolatba vàgtunk bele.ezt ő elég sokszor ki is hasznàlta volt pàr férfivel. Nagyon zaclvart de vàrtam hàtha befejezi. Sok volt a bàntàs pedig nagyon szeretem.most ugy àllunk hogy van valaki akibe àllitàsa szerint 3 randi utàn beleszeretett.össze van zavarodva és nem tudja mit akar. Mit tegyek hogy ujra bizni tudjon a kapcsolatunkban? Hogy kaphatnàm vissza

2016. aug. 22. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Van az a mondás hogy az a hajó már elment, biztos ismered...
2016. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hódítsd vissza. Vidd el vacsorázni, romatikázzatok, Vidd olyan helyekre ahol régen jó közös emlékeket teremtettetek. Juttasd eszébe tettekkel, hogy miért szeretett belés.
2016. aug. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Ha már feltünt a harmadik,nem tehetsz semmit.Vonzza az újdonság, amit te már nem tudsz neki megadni.
2016. aug. 22. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit bővebben írhatnál, miért és kerületek válságba.

Miért és ki javasolta, hogy nyitott kapcsolatban éljetek?

Úgy könnyebb lenne válaszolni.


Addig csak azt tudom írni, hogy a nők legtöbbször azért lépnek félre, mert keresik a férjük utódját. Nem mernek úgy kilépni, amíg nincs más, akire támaszkodhat.

A másik gyakori ok, hogy nem kap meg alapvető dolgokat (szex, szerelem, udvarlás, odafigyelés, kedvesség, stb.), és már csak a gyerek tartja őket a házasságban.

Itt mindkettő egyszerre: eddig megkapta alkalmi kapcsolatokból, amit tőled nem. De most képbe került egy új szerelem. Ha biztos lesz benne, hogy vállalja a gyerekekkel együtt, ott fog hagyni, mint eb a szaharát.


Ha a kapcsolat megromlik, akkor a férfi dolga, hogy küzdjön a nőért. Hogy érezze, hogy mindennél jobban kell neki. Nem dobja oda prédának, hogy bárki lekúrhassa!

De ezt majd legközelebb, egy másik kapcsolatban hasznosítod.

Ezt megette a fene.

2016. aug. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a 4-esnek nagyon igaza van!

Azt szokták mondani, hogy a nők olyanok, mint a majmok. Nem engedik el az egyik liánt, ameddig nincs meg a másik! Rám pl. teljesen igaz!

A részletek megismerése, hogy mi volt két éve, valóban segíthetne megérteni a helyzetet. Te is kihasználtad a nyitott kapcsolatot? Akkor nem volt gond a dolog?

Ha vissza akarod kapni, vagy meghódítod újra úgy, ahogy az elején vagy buktad. A gyerekek miatt MINDIG megvan az esélyed, hogy veled maradjon, de ha nem teszel érte, akkor ne várd, hogy a tiéd maradjon!

2016. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát számomra az ilyesmi elképzelhetetlen. Én amikor szerelmes voltam/szerettem valakit, akkor az egyben tiszteletet is jelentett iránta, azaz nem csaltam meg, nem hazudtam neki és hasonlók. Ha már csomó férfival összefeküdt... Ez veszett fejsze.
2016. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég nehéz eset amugy a pàrom vagy most inkàbb volt pàrom. Szex jó volt köztünk mindigis az nem volt gond. A gyerekek pedig nàlam vannak igazàból. Együtt gondoskodunk róluk cssk este elmegy mikor màr minden okés. És hajnslban vagy éjjel jön haza. Kedves velem sokszor simogat meg én is az vagyok vele. Nem bàntjuk egàst. De azt nem hiszem el hogx 3 nap alatt beleszeretett a màsikba. Én hagyom csinàlja amit szeretne nem szólok bele. Csak akkor félek g elmenni tőlünk hs teljesen biztos benne hogy azt akarja. A màsik ugy nagyon féltékeny nem tetszik neki hogy sok pasival volt a pàrom.mit tegyek. Próbàljam valahogy befolyàsolni a dolgokat vagy hagyjam
2016. aug. 22. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Beleegyeztetek, közösen vágtatok nyitott kapcsolatba, többesszámba írtad. Akkor most miért is "hisztizel"? Ne haragudj a kifejezésért. Nyilván nem látom át a helyzetet, de nem is írtál többet, ennyiből pedig ezt látom. Tudhattad volna hogy ha belevágtok egy ilyenbe, az rosszul is végződhet. Hát itt az eredménye.

Megpróbálhatod visszahódítani, de szerintem ez ott lett elrontva hogy belevágtatok a nyitott kapcsolatba. Nem függ össze a válsággal. A párok (főleg gyermekkel) jóban-rosszban egymás mellett. Nem értem az okát, így mást nem is tudok mondani.

2016. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hàt én is igy gondolom hogy jóban rosszban.nem hiszem el hogy nem tér jobb belàtàsra hogy azért megpróbàlhatnànk együtt. Aztàn ha nem megy sehogy akkor is különmehetünk még. Nem tudom hogy győzzem meg. Nyaggatni nem akarom mert azzal csak tàvolabb lököm. Meg ez a dolog hogy 4 nap alatt beleszeretett valakibe. Van ilyen? Jó ez hogy beleugrik egy kapcsolatba egy még le sem zàrt kapcsolatból? Amuy ma hizzàmbújt reggel simiztem. Majdnem megcsókolt vissza kellett fognia magàt. Nem tudom mi jàr a nők fejében ilyenkor.de jó lenne valahogy visszacsàbitani
2016. aug. 23. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, magamból kiindulva, nem az lök el, ha valaki nyaggat, hanem ha nem látom az erőfeszítést.

Engem csak azzal lehetne visszahódítani, ha a férfi minden percben érzékeltetné velem, hogy engem akar. Ha elmondaná, hogy miért szeret, miért kíván, csak engem akar...

2016. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!