Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megőrült! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megőrült! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek az a mániája, hogy hamis facebook profilokat csinál, és azokon éli az életét. Szó szerint egy egész facebookos "családot" teremtett már magának idegen emberek képeivel. Eljátszik különböző személyiségeket a profilokkal. Pl. a flegma csaj, annak a barátja, és magának írogat, hogy hiteles legyen. Nem csalás a célja ezzel, csak azt mondja ott jobban ki tud teljesedni. Megkérdeztem mi értelme van ennek. Ő azt felelte, hogy nem tudja, csak jól esik neki, hogy ott figyel rá valaki. Ez oké, de más emberek bőrébe bújva? Reggel felkel, az az első dolga, hogy a kamu facebookját megnézze, és másnap reggelig nyomja, a sajátjával már nem is törődik. Azt mondja azért mert ott úgy sem keresi senki, csak ha valakinek szüksége van valamire. Nincsenek barátai, elég érdekes személyiség, tehát nem igazán jön ki az emberekkel. Mind ketten 20 évesek vagyunk, három éve vagyunk együtt.

2016. aug. 22. 04:28
1 2
 11/14 fru_ ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy ez súlyos betegség, vagy annak kezdete.
2016. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

srkizofénia,


[link]

2016. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Irány a pszichiátria! Kérj a szülőktől is segítséget.

Ezt az UFOs szöveget echte így hallottam egy skizofrén sráctól, akivel pszichiátria gyakorlaton beszélgettünk. Ő meg elégette az összes személyi igazolványát, útlevelét, papírjait, mert egy hang ezt mondta neki.

A barátnőd közveszélyes. Addig lépj, amíg nagy baj nem lesz.

Egy orvostanhallgató

2016. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

pszichiáter kellene neki, ez simán lehet kezdődő skizofrénia, több ilyen esetet láttam már..


egy pszichológus

2016. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!