Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen megőrült!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen megőrült! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten huszonévesek vagyunk, 2 és fél éve vagyunk együtt. De az utóbbi időben a barátom valami hihetetlenül hisztis lett. Szinte mindenen megsértődik, kiforgatja a szavaimat, felhánytorgatja a régebbi veszekedéseket, stb.

Jelenleg távkapcsolatban élünk a külföldi munkája miatt. Tegnap egész nap szinte nem volt elérhető, alig beszéltünk pár szót skype-on. Viszont én estére hihetetlenül fáradt lettem, alig bírtam mozdulni, és mondtam a barátomnak, hogy akkor aludjunk. Ő meg egyből elkezdte, hogy látja mennyire örülök neki, meg le se szarom őt, és, hogy magára hagytam este. Hát nem nagyon értettem, hogy miért hagytam magára, ha még a kamerám is be volt kapcsolva, csak becsuktam a szemem néhány percre.


Szakítani nem szeretnék. Szeretném a tanácsotokat kérni normális stílusban, hogyan lehetne megoldani ezt a problémát. Vagy, hogy hogyan reagáljak a sértődéseire. Azt mondja nekem, hogy ő lehet bármennyire is fáradt, de sosem tenné ezt velem, stb.


2016. aug. 12. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexhiány, találkozzatok pár napra. Rendben távkapcsolat, de időnként muszáj találkozni.
2016. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sose vállalnám a távkapcsolatot, mert egyszerűen elhidegülök bármilyen nőtől, ha 3 hétig nem látom, szóval nem is erőltetem az ilyesmit, inkább kérem, hogy tartsunk szünetet határozatlan időtartamra.
2016. aug. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fru_ ***** válasza:

"Szakítani nem szeretnék" - miért?

Csak azóta ilyen, mióta távol van?

És mikor lesztek megint rendesen együtt?

2016. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami nagyon bántja, frusztrálja, vagy csak fél hogy elhidegültök. Én barátom is időnként bekattan és olyan dolgokat vág a fejemhez, amik vagy múltbeliek már, vagy az előző kapcsolatai sérelmei. Ilyenkor megpróblom lenyugtatni, meg higgadtan elmondom az érveimet (fáradt vagyok, mert nehéz napom volt, ezt már ezerszer megbeszéltük, én nem ő vagyok, stb) de ha ez nem segít akkor nem bonyolódok nagyon bele, hagyom hogy elmondja, aztán egyik fülemen be, másikon ki. Tudom hogy mi játszódik ilyenkor le benne. Türelem kell az ilyenekhez, nem kevés...

Ha nem a világ másik végén van, akkor próbáljatok meg gyakrabban találkozni.

2016. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy picivel nagyobb hangerővel mint az övé, fel kell tenni neki a 10240 forintos kérdést:


Hát neked meg mi a f**z bajod van?!

2016. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!