Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a párotok kérdés nélkül elvinné, majd összetörné a kocsitokat?

Figyelt kérdés

Persze az első reakcióm az volt,hogy ugye nem esett bajod,nem sérültél meg, ne menjünk el az orvoshoz.


Aztán miután megnyugottam,rájöttem,hogy el se kérte az autómat.


Néhány kérdés után pedig, kibökte nagy nehezen,hogy azért ment neki a parkoló autónak mert épp facebookozott vezetés közben.( és még ő volt szinte felháborodva,hogy rá mertem kérdezni)


És ne legyen ideges ilyenkor az ember.



2016. aug. 22. 12:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A biztosító fizeti a kárt, a parkoló autó tulajdonosának.A saját autómban történt kárt kell magamnak állnom.
2016. aug. 22. 17:32
 12/12 anonim ***** válasza:
De nem te vezettél, így nem vagy rá jogosult :)
2016. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!