Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális hogy így reagált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy így reagált a párom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretett volna elmenni a Balatonra egyik barátja meghívott minket a hétvégére. Én amikor megtudtam hogy nem ketten leszünk kiakadtam és mondtam hogy nem megyek. Erre ő hogy jó akkor elmegy egyedül. Ezen jól összevesztünk. Ő kiabált hogy elkényeztetett p.csa vagyok. Végül lemondta a Balatont hogy velem marad inkább. Normális hogy kiabál?
2016. aug. 24. 15:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam az utolsó kommentedet. Gondolom mert tudta, hogyha lemenne és miután hazajönne majd abból is sértődés lenne, ezért megpróbált meggyőzni..
2016. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ritkán tudunk találkozni más városban dolgozunk még nem élünk együtt. Most volt lehetőség kettesben tölteni a hétvégét és nem hiszem hogy akkora elvárás hogy ez legyen csak a miénk. Amúgy elég nagy társasági életet él naponta találkozik a barátaival amikor nem vagyok ott.
2016. aug. 24. 16:06
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb te intézed a dolgot akkor.
2016. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak ilyen időközönként tudunk találkozni és amit leírtál teljesen illik ránk is, de én mégis örülnénk ha le tudnánk menni a balatonra.. Az meghogy a barataival lennénk cseppet se zavarna,legalább tudnék nyitni feléjük is, és örülnék, hogy a párom büszke rám a barátai elött, felvállal meg stb.. valamint megismerném ezt sz oldalát is. De szerencsére nálunk ilyen téren is minden rendben.. Tudod, ahhoz hogy teljesen a párod életének a részévé válj, nem csak kettesben kell lennetek, hanem egymás baráti körét is érdemes megismerni, hiszen a utanad és a családja után ők azok akik a legtöbbet jelentenek neki.
2016. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elég sok barátját megismertem már. Neki másról se szól az élete. Családját se ismerem csak egy részét. Inkább azok lennének a fontosak
2016. aug. 24. 16:47
 16/21 Szergej55 ***** válasza:
Akkor meg minek vagy vele? Vagy inkább ő veled minek van?
2016. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a gond, épp most hétvégén voltunk a Balatonon a barátom haverjaival, és tök jó volt. Nem voltunk velük összenőve, sokat voltunk kettesben is.

De ha meg olyanokkal akarna menni, akikkel nem vagyok jóban, akkor jó mulatást kívánnék, és felkészülnék egy maratoni filmezős hétvégére, vagy én is elmennék valahova barátnőkkel.

2016. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a barátai a családja. Talán okkal van többet velük...
2016. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális. Egyáltalán.


Le kellett volna mennie nélküled, oszt jónapot.

Az lett volna a normális.

2016. aug. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van a barátodnak hogy elkényeztetett p.csa vagy és ekkora papucs, hogy lemondja a kirándulást.
2016. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!