Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ír, pedig megígérte, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír, pedig megígérte, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Buliban találkoztunk, jól elvoltunk, tegnap elhívott, aztán mondta hogy nemér haza és meg átraktuk mára és mondta, hogy majd még ír, mikor.
2016. aug. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Jaj, ilyennel nekem is volt dolgom... :D De nem vettem a szívemre. Pár év múlva úgy hozta a sors, h egy buliban találkoztunk, táncoltunk, smárolgattunk, mondta, h emlékszik rám és sajnálja, h akkor nem mentünk ki. Úgy tettem mintha semmi sem történt volna. A buli után elkezdett írogatni, h találkozzunk stb. Nem válaszoltam neki rá, ugyanúgy mint ahogy ő tette anno :D


Ne fűzz hozzá sok reményeket.

2016. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem érdemes írni most neki, hogy megyünk e még ma?
2016. aug. 24. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmmm... Hát írj rá , h várj-e még rá. De ennyit. Ha megint lemondja valami oknál fogva, akkor hagynám a francba. 1. Neked kellett ráírnod 2. Annyira sem volt képes, h megírja, h ne várd!
2016. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :) Írtam neki, most holnap akar menni, én pedig mondtam neki, hogy reggel eldöntöm. És valószínűleg tényleg így lesz, amilyen kedvem lesz.
2016. aug. 24. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Találgatás részéről... Én simán megmondanám neki, h mehet a gyerekes viselkedésével máshová. Ha akarni fog veled tényleg találkozni akkor győzködni fog és megmagyarázni, h miért viselkedett így. De látom most sem adott választ, h miért nem ma és a másik h miért nem írta legalább meg, h ne várj... Ez egy tuskó!
2016. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!