Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok férjhez menni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok férjhez menni?

Figyelt kérdés
Rendes, dolgos, jóképű férfi ismerőseim közül sem tudok senkit elképzelni férjemnek, baráti körből sem, senkit. Van, hogy megismerek új arcokat, van, akivel valamiféle kémiaféle is beindul, fellángolás, de ez elég gyorsan el is múlik. Sokféle férfit ismertem már meg, és semmi nem fogott meg bennük, egyikben sem, tartósan. Lehetetlen, hogy éppen senki, de senki mellett ne tudjam magamat elképzelni, vagy mégig? Mi lehet ennek az oka? Inkább vagyok szabad mint egy nem jó kapcsolatban.
2016. aug. 24. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ezt mi nem fogjuk tudni megválaszolni. Kötődési (nem feltétlenül férjhez menesi) probléma.
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó mondatoddal egyet értek! De nem minden kapcsolat rossz! Mi lenne ha beszélnél erről egy szakemberrel?
2016. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
És mi van akkor, ha nem vagy házasságorientált? Semmi. Én se vagyok az, dehogy kell egy púp a hátamra, házasság, brrrrrr!!! Ez így tökéletes most.
2016. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Én sem vagyok házasság mániás. Nem is akarok. Nálunk nem nevelték belénk, hogy szükséges.

A barátnőmet sem foglalkoztatja különösebben.

2016. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre azért csak folytasd az ismerkedést, még bejöhet a nagy Ő. Nincs előtted valami rossz tapasztalat, amitől menekülsz? Volt már hosszabb kapcsolatod? Magyarul még soha nem voltál szerelmes?
2016. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

"Inkább vagyok szabad mint egy nem jó kapcsolatban."

Én nem hagynám ezt annyiban, mint a hármas esetében, bár ő nem valószínű, hogy teljesen értette a kérdést. Tehát ebből azt vonom le, hogy te alapvetően párkapcsolatot sem találsz magadnak, szerelmes sem vagy, esetleg csak tovatűnő fellángolásokat tapasztalsz.

És úgy gondolod, hogy minden kapcsolat csak rossz lehet? Ez kamu. Mármint kérdező, ne higgy saját magadnak sem, de komolyan. Van jó párkapcsolat és van jó házasság. Szerelem is van és bárkit megtalál.

Ettől függetlenül, lehet, hogy tényleg nem vagy erre orientált, de én a helyedben alapvetően alaposan kielemezném önmagam, lehet, hogy tudat alatt van valami, vagy egyszerűen csak még nem érzed késznek magad.

2016. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Volt párkapcsolatom, komoly és viszonylag hosszú de ott is kereket oldottam. Nem tud lekötni senki tartósan úgy látszik, vagy valóban nem futottam bele még az igaziba. Fellángolás az persze szokott lenni, de általában gyorsan csillapodik is. Van rossz tapasztalatom amúgy.
2016. aug. 24. 22:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok vele, de nem foglalkoztat különösebben. Azon sem gondolkozom, miért nem szeretem a szilvát.
2016. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha a férjemmel történne valami, tutira nem találnék még egy olyat mint ő. Tudom, hogy ugyanolyat nem is lehetne, de arra gondolok hogy vele olyannyira klappol minden, hogy elég magasra tette a lécet. Biztos vagyok benne, hogy mégegyszer nem lenne ilyen mázlim. Ahogy elnézem a környezetem, meg hányan panaszkodnak a pasijukra. Nem könnyű olyat találni akivel úgy érzed leélnéd az életed.
2016. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy igazi. Emberek vannak hibával, és egy kapcsolatban el kell szenvedni egymást. Össze kell csiszolódni. Ha legközelebb összekerülsz valakivel, annak is lesz problémája, de a társ egy tükör, azt mutatja meg, hogy te milyen vagy, úgyhogy magaddal van bajod, csak nem tudod, hogy mi az. A társ a te hibádra mutat rá, ha rájössz, hogy mi az, el fogod tudni viselni a másikat és magadat is. Villás Béla szerint, de lehet benne valami. Ide is leírom: a szeretet, önként vállalt rabszolgaság. Olyan könnyű kapcsolatok nemigen léteznek. Ahol kifele mutatják, hogy milyen jó, ott sokszor nagy bajok vannak a háttérben.
2016. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!