Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt, a leghülyébb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt, a leghülyébb dolog, amin összevesztél pároddal, barátoddal stb?

Figyelt kérdés
Sikerült megbocsájtani,megbeszélni?

2016. aug. 25. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Az akkori menyasszonyom kért meg, hogy vegyek egy csomag óvszert. Aztán azt mondta, hogy kölcsönadta egy közös ismerősnek mert az a barátnőjével volt és nem volt náluk gumi. Végül kiderült, hogy nem adott kölcsön gumit hanem együtt használták el. Rosszul esett nagyon. Nem volt remény arra, hogy bármikor vonzódni fogok hozzá, így tovább léptem.
2016. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Soha nem gondoltam, hogy valaha is életemben ilyen miatt fogok veszekedni, mert számomra ez egyáltalán nem kérdéses ügy és ez azért bőven benne van az emberi kulturáltság fogalmában, de abból volt nagy veszekedésem az exemmel, hogy állandóan szellentett és böfögött. Nyilván ez olyan dolog, hogy természetes és nem vagyok egy prűd kisasszony, hogy emiatt hisztit csapjak, de az exem ezt versenyszerűen művelte és látszott rajta, hogy nem igazán óhajtja visszafogni magát. Borzasztóan zavart a dolog, főként az, hogy ha odahajoltam neki puszit adni és konkrétan beleböfögött az arcomba, majd kijelentette, hogy hát én hajoltam bele. Akkor telt be a pohár mikor beleböfögött egy telefonbeszélgetésembe. Akkor nagyon csúnyán összevesztem vele, de végül is kibékültünk.
2016. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Legdurvabb sztorim, mikor az ujdonsult baratnommel azon vesztunk ossze, hogy egy hazibuliban, ami az en barati korommel volt, a no kitalalta, hogy megcsaltam a legjobb baratom baratnojevel a wc-ben. Ezutan 2 honap szunet volt, utana ujra talalkoztunk, de elmondta, hogy nem erzi mar a szerelmet irantam, mert nem alltam ki akkor mellette. Miert is alltam volna ki mellette, mikor ilyen helyzetbe hoz a legjobb barataim elott.
2016. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Ablakpucolas,es a barna szin arnyalatan.

Nem tudom ,melyik volt a nevetsegesebb.

2016. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Berepült egy légy a szobába. :D - mert én elég gyakran szellőztetek.


Igen, végül is sikerült eme "óriási problémán" felül emelkedni közös erővel. :))

2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Várandósan történt (utólag vicces és ciki is egyben)- a (mosmár ex)férjem hazajött munkából, külföldről hulla fáradtan, én meg zokogva fogadtam, hogy nem hozott nekem semmi ajándékot (sosem szokott, nem is elvárás, szóval ez olyan alaptalan dolog volt) :) és azonnal menjünk, mert krémest szeretnék enni (este 9-kor).

Természetesen nem ilyen ordibálós veszekedés volt, de az értetlen arca láttán én teljesen felháborodtam, majd elbőgtem magam és kb. 10 percig azon lamentáltam, hogy ha nem krémes, akkor legalább a mekibe szaladjon el és hozzon egy menüt :)

Később lenyugodtam és elnézést kértem.

2016. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Már a harmadik fagyit vettük aznap én meg féltettem az alakom, nem akartam már a harmadikat elfogadni erre az árus előtt rám tukmálta. Erre mérgesen nyaltam a fagyit XD. Persze hogy megbeszéltük sőt röhögtünk is rajta egyet.
2016. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jókat írtok:D 2-es tényleg természetes dolog,amit párod csinál,de egy idő után gondolom zavaró lehet(nekem az volna,csak véleményem)
2016. aug. 25. 18:34
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Gombát panírozott csórikán,csak a zsemlemorzsa helyett grízbe panírozta.sütés közbe tűnt fel hogy nem barnul és beton kemény...nagyon letoltam érte szegényt,pedig csak nevetni kellett volna egyet rajta.Később bocsánatot kértem. 26N
2016. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem vesztünk rajta össze, de volt egy elég debil húzásom még réges régen. Inkább nem mosogattam el, mert nem volt a boltban a kedvenc epres illatú mosogatószerem. Csak virágos. xD Ő úgy nézett rám, mint egy ufóra..
2016. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!