Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feltűnő, ha épp arra futok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltűnő, ha épp arra futok?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha "véletlenül arra futok", amerre az a személy lakik aki tetszik nekem, az nagyon feltűnő lenne? Úgy értem nem az hogy futok mert rendszeresen sportolok ahol hetente 2 órát futunk, hanem hogy pont arra jártam?? :D lécci irjatok köszii.
2010. ápr. 20. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha minden nap észreveszi, hogy arra futsz és tudja, hogy akarsz tőle valamit, akkor jó szemmel nézi. Amúgy szerintem nem egész héten az utcát bámulja és nézi, hogy mikor futsz el ott...
2010. ápr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy városban laktok, akkor miért lenne feltűnő? Az volna feltűnő, ha előbb vonatozni/buszozni kéne, mielőtt előttük elfutkorászol. :D
2010. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!