Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik magasabbak vagytok a párotoknál (bőv. Lenn. )?

Figyelt kérdés

Nem érzitek magatokat kevésbé "nőnek" miatta?


Nekem ez a helyzet áll fenn - már a harmadik ilyen kapcsolat -, és időnként zavar, hogy le kell hajolnom egy csókhoz, nem vehetek fel magas sarkút, sőt, megfigyeltem, hogy görnyedtebben is járok, mint egyébként.

Nem az, mert egyébként szeret(t)em a páromat, de olyan "nagy" vagyok mellette, és ezt még tetézi, hogy egy idő után az előző kettő is mondogatta, hogy bár lennék alacsonyabb...

A mostani nem - még -, de ő friss kapcsolat, bár bevallotta, hogy minden barátnője alacsonyabb volt nála.


Ezért nem feltétlen szeretnék szakítani, de hát eddig sem az elején mondták ezt az exek, hanem 1-2 év, összeköltözés, stb. után.


2016. aug. 26. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Már kiírtam az egyébbe is, de rájöttem, ide jobban passzol. Bocsánat a dupláért.
2016. aug. 26. 13:42
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott kérdezte egy hölgy, milyen magas vagyok, arra válaszolva 169-170 cm.
2016. aug. 26. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én három évig éltem ilyen kapcsolatban (én 175 centi vagyok kb. - tehát viszonylag azért magasabb lány, hosszú lábakkal -, ő meg 167 centi körül volt, tipikus alacsony srác). Soha többé. Nem tudok annyit jógázni és gyógytornázni, hogy helyrehozzam az akkor kialakul görnyedésemet. Nevezzenek emiatt felszínesnek (inkább, mint 10 év múlva "Púposnak"), de azóta az a mérce, hogy "aki mellé még tudok kényelmesen magassarkút venni". Arról nem is beszélve, hogy normálisan meg sem tudtam jelenni vele, mert nem tudtam mellé rendes cipőt húzni, állandóan görnyedtem séta közben, és ott volt az az állandó érzés (175 centivel és 52-3 kilóval, tehát kifejezetten vékony alkat vagyok), hogy egy otromba dromedár vagyok mellette. Meg hát egyébként jóképű srác volt meg minden, de egyáltalán nem volt férfias jelenség, és ez az érzés egy idő után kihatott a kapcsolatunkra is, mert nekem olyan párra van szükségem, akire 100%ig A Fériként tudok nézni. Egy 167 centis "kicsire" elég nehéz ezt megtenni, hacsak a lány nem 150 centi körül van.


Na mindegy, lehet lepontozni :D. Az érzés nem fog elmúlni kérdező. A jógát, meg a hátgyakorlatokat már most ajánlom viccen kívül, mert az állandó önkéntelen görnyedés komoly gerinc károkat okoz.

2016. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én is pont ezt érzem sokszor, pedig egyébként imádom a srácot... de olyan ormótlan nyakigláb-érzet fog el, pedig "csak" 7-8 centi a különbség.

Szinte mindig eszembe jut, hogy de jó lenne, ha magasabb lenne, legalább 170. Nekem nem kell, hogy égimeszelő legyen (sőt, az nyakfájdítós), de legalább ugyanakkora, mint én.

Mikor Ő áll lábujjhegyre egy csókért, az olyan... vicces.


Persze a szexben mindegy, ám függőlegesben már zavar.

2016. aug. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!