Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti hogy végzitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy végzitek a "nagydolgot" mikor a Párotoknál vagy a szüleiknél vagytok? :D

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsolat, de most úgy alakult, hogy egy jó pár napra elmegyünk párom szüleihez látogatóba. Nagyon gátlásos vagyok az anyagcserém pedig nagyon gyors. :D

Tudom fura a kérdés, de valahogy nekem ez tényleg problémát jelent. Eddig mikor együtt voltunk megtudtam oldani otthon a dolgot, de most nem tudom mi lesz így... Tudom, hogy természetes dolog meg minden, de akkor is...

Az esték kilőve, mert párom hihetetlenül éber alvó. :D

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 8. 12:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Andersen meghalt, mese nincs! :-D

Ha menni kell akkor menni kell! :-)

2015. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
és mi van ha éber alvó? kimászol mellőle megmondod wc-re mész ha kérdezi és elmész wc-re...vagy reggel amikor alszanak...
2015. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Járjál eső táncot, amitől nagy vihar fog kerekedni és amikor már elkezd villámlani, akkor két dörgés között elvégzed, észre sem fogják venni.
2015. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
vegyél fel pelenkát vagy amikor elfordul gyorsba told ki a kábelt
2015. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj annyit tudsz tenni hogy ahogy kiesik a csomag gyorsan lehuzod hogy ne ontsa a szarszagot, es utana befujod illatositoval a wc-t. Amugy meg hangszigetelni nyilvan nem tudod a wc-t, ha szetfingod es potyogtatod akkor azt hallani fogja, aki akarja.
2015. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
dobáld meg vele, hatha izgul rá
2015. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy félsz, lehet, hogy most kiderül számára, hogy ember vagy!

Próbáld meg elengedni ezt a problémát, nem akarom elhinni, hogy akár felszabadult szex tud lenni két ember között, akik nem mernek egymás előtt kakálni.


Bemész a wc-be, gyorsan kakkantasz, lehúzod és reménykedsz, hogy 5 percen belül ne menjen be utánad senki. De reggel valószínűleg úgy is fognak.


Vagy miután végeztél közlöd, hogy hú, valaki kakilhatott előtted...


De hidd el, nem fogod átverni, mert úgy is tudja, hogy a te fenekedből nem eperfagyi távozik!

2015. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem szarj be, nem kell aggódni.
2015. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, de jelenleg náluk most nincs is víz... :/

vicces tudom, csak nekem időközönként hasmenésem van, legutóbb 5 napja és most egy csomót utazunk ráadásul először látom a családját.. amúgy talán azért lehetek ilyen gátlásos mert már vastagbéltükrözésen is voltam a gyakori hasmenés miatt, aminek nem tudják az okát..

2015. máj. 8. 13:20
 10/20 anonim ***** válasza:
Valami ürüggyel kiugrasz a Tescoba, ha szerencséd van egész kultúrált a wc. Az sem gond, ha a barátnőd is megy, ő addig vásárol. Vigyázz, vasárnap zárva.
2015. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!