Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok képes a szerelemre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok képes a szerelemre? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy tetszik egy srác... úgy érzem hogy vele eltudnék képzelni egy komoly kapcsolatot... majd összejövök vele, és ez az érzés pár nap/hét alatt elmúlik... Szeretnék tenni ellene, mer ez nagyon nemjó... Már tisztára úgy veszi ki magát a dolog mintha össze-vissza csak szivatnék mindenkit :( Pedig nem... Most épp azzalgyőzködöm magam h még nemvagyok elég érett egy komoly kapcsolatra, de valahol mélyen tudom hogy ez csak kifogás arra h elfedjem a bennem lévő hibát. :( Légyszi segítsetek... (Az esetleges helyesírási hibákért elnézést, nemnagyon figyeltem) 16/L
2010. ápr. 20. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Van valami (mármint ezen kívül:D), ami miatt félsz egy kapcsolattól? Mondjuk egy komolyabb kapcsolattól?
2010. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán tnyleg nem vagy kész. nekem is előfordult ilyesmi. sosem lettem szerelmes, és erőltetett volt. zzel semmi baj. nem jött el a nagy Ő. semmi baj sincs veled, hidd el. 23/L
2010. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!