Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk akkor is mondják (pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk akkor is mondják (pl. buliban smárolásnál) hogy szeretlek, ha nem is szeretik a lányt? Vagy ők ezt a "szeretlek"-et hogyan értik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Buliban voltam és smároltam egy fiúval akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Nem voltunk részegek, de kicsit ittunk előtte. Többször is mondta hogy "szeretlek". A fiúval ismerjük egymást régebb óta, kicsit félénk egyébként.
2007. nov. 16. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebb óta ismeritek egymást, akkor létezik, hogy vannak érzései, csak eddig nem merte elmondani.

Beszéljétek meg a dolgot. A fiúk általában félnek kimondani ilyen nagy szavakat, hogy "SZERETLEK". Kérdezz rá, hogy komoly érzései vannak veled kapcsolatban, vagy csak kicsúszott a száján? Persze csak akkor, ha hasonló képpen vonzódsz hozzá te is.

2007. nov. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akkor is mondják, ha nem is szeretik a lányt. Főleg, ha valamit el akarnak érni a lánynál. Ne a szavaiból következtess arra, hogy mennyire ragaszkodik hozzád, hanem abból, hogyan viselkedik veled. Ha korrekt, megbízható, hűséges, lehet rá számítani, akkor elhiheted neki, hogy tényleg szeret.
2007. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha régebb óta ismeritek egymárt lehet ez már nála kialakult érzés csak eddig nem merte mondani mivel nem tudhatta,hogyan reagálsz és mint írtad félénk típus!
2007. nov. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondanak a pasik mindig mindenfélét. Tényleg ne arra figyelj. Persze jó kiindulás, de ne hidd el neki csak mert buliban, spiccesen, smárolás hevében kicsúszkált a száján. Figyelj oda jobban, és ha úgy látod tényleg van valami, beszélj vele. Főleg ha te is akarsz valamit.
2007. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel régebb ota ismer téged és félénk tipus, szerintem tényleg szeret, mert ha nem szeretne és csak ugy mondta volna hogy megkaphasson, akkor már réges-rég mondta volna nem csak most!

Biztos hogy komolyan mondta! és azért merte most elmondani mert eddig félt hogy vissazutasitod de miokor smároltál vele, már tudta hogy nyugodtan elmondhatja, mert akkor már tuti nem utasitod vissza.

de nehogy rákérdezz a dologra mert attol megijedhet, én is srác vagyok hidd el tudom, ha rákérdez egy lány mit érzek olyan kinosan érzem magam hogy legszivesebben elrohannék. ha szeret ugy is mondani fogja máskor is, és hidd el hogy szeret.

2007. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyeltalán enm félnek kimondani hogy szeretlek.csak éppen akkor mondják hogyha azt akarják hogy te is mond vagy ha többet akarnak(ez a bulis szitura értendő).ha télleg mondja mindig és őszintén(ezt úgy értem hogy nem egymás után sokszor hanem rádnéz és eszébe jut hogy mennyire imád)akkor télleg szeret.
2007. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!