Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék egy igazán extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prométeum kérdése:

Hogy tudnék egy igazán extrém érdekes csajjal összejönni?

Figyelt kérdés
Szeretem, a sci-fit,távol tájakat, egzotikumot,és a természet tudományokat,általában véve szembe megyek az árral,és kilógok a sorból. Szeretem az avantgarde zenéket. Imádom ha egy csajnak, olyan hangja van, mint Détár Enikőnek, Peller Annának, Parti Nórának,és bejőnek az ilyen érdekesebb extrémebb nők. Nem szeretem viszont a közönséges züllött nőket.

#fantasy #extrém #sci-fi #avantgarde csaj
2016. aug. 27. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok extrém különlegességek lennének? :D
2016. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azok, de leginkább az ha zöld, kék vagy rózsaszín haja van egy lánynak, mindenféle fura szürrealista festmény van, rock zenekarban énekel ez már extrém.
2016. aug. 27. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Speciális alternatív/avantgarde társkeresők inkább külföldön vannak szerintem.

Úgy tudom konteósoknak is nyitottak most már annyian vannak.


Koncerteken, művész kávézókban, ahol van élő fellépés gyakran láttam ilyen tagokat.

Régen az FMK vagy a Tilos az Á és tsai voltak a 90-es években.

Nagyon egyszerű. Végig böngészed a Pesti Est-et ha Bp-i vagy és elmész az egyik haverral a neked szimpatikus helyre ahol alternatív zenéket műsorokat adnak.

2016. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj rockot, metalt hallgatok, kocka vagyok, szeretem a természettudományokat, fantasyt, sci-fi-t, okosnak tartanak, intelligensnek, szeretek táncolni, bolond vagyok, könyvmoly, szeretem a piat, rajzolok rendszeresen, két suliban tanulok egyszerre, imádom a természetet, az állatokat, ápoló vagyok meg ilyenek.. most akkor különc vagyok?
2016. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, az vagy úgymond különc, de Pásztor Anna, és Lady Gaga is az.
2016. aug. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!