Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy szexszel indult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy szexszel indult kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ennek híve, de most először úgy néz ki ilyen kapcsolatom lesz. Működhet, vagy már minden el van rontva így, hogy "kitárulkoztunk"?


25/N


2016. aug. 29. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Működik vagy sem, nálunk működött. Csak szexnek indult 10 éve :)
2016. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném.Aki ilyen kapcsolatokra adja a fejét az talán nem is vágyik semmi komolyra.Persze kivételek lehetnek,de ehhez mindkét félnek egyformán kell kezelnie a helyzetet és erre tényleg kicsi az esély.
2016. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

19 éve így kezdődött :D

Ma is a feleségem, és két gyönyörű gyermekem Édesnyja.

Buta aki ennek bármit is tulajdonít. :)

2016. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól még működhet, van-e bennetek több is, mint a szexuális vonzalom, az inkább döntő
2016. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem pl. házasság lett a vége. De a korábbi négy éves kapcsolatom is szexszel indult.

De nem minden szexuális kalandomból alakultak ki érzelmek. A papírforma szerint induló kapcsolataimból viszont nem lett soha semmi hosszú távú kapcsolat vagy szenvedélyes szerelem.

2016. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, működhet, és nagyon jó dolog is lehet belőle.

Én sem hittem volna, de igaz.:)

2016. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az ismeroseim kozul a leghosszabb es legkomolyabb kapcsolatok szexszel indultak.

A mienk is, mi meg csak egy eve vagyunk egyutt, de nagyon bizom benne hogy lesz ez meg 11 is :)

2016. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatom így indult. A legutóbbiból házasság lett. Igen, működhet :)
2016. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

persze, és egyre és egyre jobb lehet a dolog....

igy alapból előnnyel indultok, mert tudod hogy bejössz a másiknak, és tudod mit veszel... tudod hogy mibe rakod az energiádat, és hogy bontakoznak ki a személyiségek stb... nem kell előtte "tenni a szépet" elhitetni a hihetetlent, meg megjátszani magatokat, adni az ártatlant, meg lehozni a csillagokat... szerintem hajrá! sok sikert!

2016. aug. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miènk azzal kezdodott foleg reszemrol.

Reszerol mindegy volt, jovore hazasodunk,1honap utan azt vettuk eszre h kezen fogva megyunk bevasarolni es h hianyzunk egymasnak. Agyon csokolgatott. Imadtam es mostis!:)

2016. aug. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!