Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még NORMÁLIS 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még NORMÁLIS 30-as pasik?

Figyelt kérdés

Akinek nem olyan fontos, hogy elmesélje, hány nőt dugott meg életében...

Aki másról is tud beszélni, nem csak önmagáról...

Nem akarom elhinni, hogy aki normális, az mind nős vagy meleg...


2010. ápr. 21. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Én normálisnak tartom magam, legalábbis semmiképp sem teszem az általad felsorolt dolgokat. Nős sem vagyok és meleg sem. De ettől neked még nem klesz jobb mert:


1., van barátnőm

2., neten nem ismerkedem


29/F

Zs.

2010. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vannak, de mind nős :)

30 felett a jó eresztést már lefoglalták, a többi meg a maradék...

2010. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. ápr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, az én párom. Bár ő még csak 29, de hamarosan 30-as lesz. Amúgy ja, a jobbakat ált. már "lefoglalják" ennyi idős korukra. Akiket én ismerek, és nem esnek az általad említett kategóriába, azok is mind házasok, vagy élettársi kapcsolatban élnek. A h.ülyék meg a max. huszonöt évesekre hajtanak (velük jobban lehet menőzni a haverok előtt). De ne add fel a reményt, kivételt mindig lehet találni. Lehet, hogy valahol, nem is olyan messze tőled egy ilyen pasi pont hozzád hasonló nőt keres. Hiszen már itt is olvastam már olyan kérdést, hogy 'Léteznek még normális 30-as nők?', és ezt 30-as pasi tette fel, - szóval tuti lehet találni egyedülállót is, csak ilyen esetekben a kereslet-kínálat valahogy gyakran elkerüli egymást...


29/l

2010. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, a párom :) Bő 1 éve még én is morfondíroztam hasonló kérdéseken, aztán megismertem Őt, aki akkor volt 33 éves, igaz már elvált , de ettől még teljesen "normális". Eleinte voltak fenntartásaim a válása miatt,de megérte megpróbálni, merem állítani, hogy nem is kívánhatnék nála tökéletesebb pasit!
2010. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen,és aki keres az talál is.
2010. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
52%
várd meg amíg 30 leszek.már csak 7év 2 hónap.
2010. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdésére válaszolva:

Hogy normális vagyok-e, annak eldöntését a másik félre bíznám,

Nem vagyok nős és meleg sem. Szomorú, de barátnőm sem volt még. Néha arra gondolok, ha eddig nem jött össze, már nincs sok remény, de azért még próbálkozok.

32/F

2010. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom egyre rosszabbak az esélyeim..26n
2010. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Léteznek! :) ... és egy részük még keresi a NORMÁLIS lányokat.


30/F (na jó, egy hónappal kevesebb vagyok, így még nem erősítem a 30-asok táborát).

2010. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!