Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már így lányok?

Figyelt kérdés
Hogy kiderült utólag hogy az exetek jobb pasi lett volna mint a mostani de elküldtétek mert bunkó volt?
2016. aug. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
?????? A bunko helye a lapáton van.
2016. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakivel szakítok, az nem azért van, mert jön egy "jobb pasi", hanem azért, mert megoldhatatlan problémák voltak a kapcsolatban. Éppen ezért soha eszembe nem jutott, semmilyen helyzetben, hogy jobb lett volna az exszel maradni.
2016. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont ha olyan dolog miatt szakítottál valakivel amiről nem teljesen tudtad eldönteni, hogy jó-e vagy rossz és később rájöttél, hogy jó volt igazából akkor mi a helyzet?
2016. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor esetleg úgy érezhettem volna, hogy az éppen aktuális pasimnál jobb volt az előző (bármilyen szempontból), akkor jellemzően az volt a fennálló helyzet, hogy az a bizonyos előző pasi vált meg tőlem és/vagy én nem voltam még túl a kapcsolaton. Egyébiránt ha én szakítottam, akkor nem azért szakítottam, mert olyan nagyon rossz pasi volt (bármilyen szempontból) az újhoz képest, hanem mert, ahogyan egy korábbi válaszoló írta, nem voltunk kompatibilisek hosszú távon. Ez független a külsőtől.


Amúgy, az egyik exemmel többek között azért sem voltunk összeillők, mert bunkó volt és öntelt és piperkőc és még sorolhatnám. Na ő pl jól nézett ki, mások szerint objektíven jobban, mint a vőlegényem jelenleg (magasabb volt, izmos, alacsony testzsírszázalék, tudod, a szokásos), de számomra a vőlegényem a maga mackós cukiságával meg az aranyos, törődő kedvességével ezerszer jobb pasi, mint az az exem volt (akivel együtt voltam mennyit, másfél hónapot? szóval nem is igazán az exem :D Ennyi kellett, hogy elegem legyen a taplóságából, ami heti egy-két pár órás találkákra lebontva nem is olyan sok idő).

2016. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljességgel kizárt. Hogy a fenébe is lehetne egy bunkó pasi jobb a mostani pasimnál?
2016. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!