Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek a dolognak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a dolognak a vége? Lehet még esélye hogy visszataláljon a családjához?

Figyelt kérdés
3 pici lànyunk van a pàrommal 30 éves nő amugy. 2 éve az ő kérésére lazitottunk a kapcsolatunkon mert azt mondta neki kell egy kis szabadsàg.engedtem mert szerettem. Most 3 nap alatt beleszeretett egy 25éves sràcba akivel minden éjel együtt van nappal itthon a lànyainkal.gyakorlatilag màr nem vagyunk egy pàr de sokszor megcsókolna csak visszafogja simiz ölelget,nem tudom mire vélni. A màsik sràc nagyon féltékeny tipus szeret inni is és elég hirtelen haragu.az anyjàval él albérletben,de a pàrom minden feladva menne vele. Gyerekeket ràmhagyja amit nem bànok mert imàdom őket. Észbe kaphat még hogy mit művel? Lehet jövőjük együtt nekik?

2016. aug. 31. 06:31
 1/8 omba ***** válasza:
62%

Persze. Ez valami nagyon gagyi fellángolás, egy teljesen alkalmatlan pasi irányába.

Nem ilyen súlyosan, de ismerem a saját életemből, a 3 gyerek is nagy erő, téged se írt le, valamiről nagyon úgy érzi, hogy kimaradt az életéből.

Lehet az ember szerelmes a családba,magába is.

Nem lesz egyszerű.

2016. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

A nő olyan, mint a parketta. Ha elsőre jól lefekteted, egy életen át taposhatsz rajta.


Nálatok is az van, hogy nem csapkodtad oda rendesen az ágytámlához, és keresett egy kant, aki igen.

Innentől tojik bele mindenbe, és rohan egy alkoholista, agresszív semmirekellőhöz, mert ott nem éhezik a puna.


Lesz közös jövőjük, hogy a fenébe ne lenne! A srác rendszeresen eltángálja, aztán látványosan szerelmet vall, udvarol, békülős szex ruhatépéssel. És kezdődik elölről. Gondolom, piásan párszor félre is fog kúrni, de hát ivott, nem tehet róla. Megint bocsánatkérés, udvarlás, békülős szex.


Neked ne legyen érdekes, hogy mikor kap észbe, mert már most is késő. Akinek 30 évesen annyi esze van, hogy a lábaköze irányítja az életét, és három kislányt hagy ott egy fa.szért, arra nincs szükséged. Hidd el!

Lehet, hogy hónapok, lehet hogy évek múlva telik be nála a pohár, és megpróbálja magát visszakönyörögni hozzád.

Tedd meg, hogy benyúlsz a nadrágodba! Ha találsz ott bármit, ami péniszre és herékre hasonlít, akkor bármilyen szépen is könyörög, NE FOGADD VISSZA! Ne hagyd, hogy ennyire megalázzon, hogy hül.yére vegyen, már így is épp elég volt.

Lazítottatok a kapcsolaton, magyarán engedélyt adtál neki megcsalásra. No comment. Most meg szerelmes lett, mert mégsem csak farokhiánya volt, hanem kereste az utódodat.

Megtalálta.

"Remek választás", nehogy utukba állj. Kapja meg mindenki, amit érdemel!


Aztán majd kíváncsi leszek, hogy fog állni a szája, ha rájön, hogy három gyerek után fog fizetni gyerektartást.

2016. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

A 2-es mindent elmondott!ne alazd meg magad!egyebkent,ha minnel hamarabb ellenalsz..annal hamarabb eszhezter.

Meg ha lenne valakid neked is akkor is.Ha kibekultok sem lesz a regi minden.

A szuleimnel pont ez volt a helyzet,csak mi ketten vagyunk lanyok.apam nevelt fel es kulon buszke vagyok ra h mekkora kitartasa volt felenk.Anyammal meg szinte szoba sem allok.

2016. aug. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

2-es vagyok.


Naná, hogy nem lesz jó vége a békülésnek.

A nő nem kapott meg valamit, és lazítani akart, ami elég jól sikerült, mert most lazán tojik a családjára.

Ha esetleg békülni akar, akkor azért, mert a kényelmes életre vágyik újra, nem pedig azért, mert a férjére vágyik. Továbbra is úgy fekszik minden este ágyba, hogy más farkára vágyik, csak már van annyi esze, hogy ne vállalja a szexért cserébe a kényelmetlenségeket egy alkoholista mellett.

De amint lehetősége adódik, keres egy harmadikat (negyediket), aki az ágyban is OK, a gyerekeket is viheti, és le fog pattanni. Ezt bármekkora összegben le merem fogadni!

2016. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

30 éves 3 gyerekkel, gondolom a gyerekek előtt nem rakta meg a fél világ és most ezt pótolja!

Te meg balek vagy,mert gyakorlatilag megengedted,hogy most kiélje magát! Hát meg is teszi!

Sosem értettem,attól,hogy szeretek valakit nem fogom eltűrni,hogy megalázzon és semmibe vegyen! Te.miért teszed ezt?

Állj a sarkadra,mert ez így nem állapot!

2016. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2-es tökéletesen leírt mindent!


Az a baj, hogy sokan hiába teszik fel ezt a kérdést, akár itt, akár baráti körben, mert nyilván kívülről MINDENKI látja, hogy mi a helyzet. Jelen esetben itt is. De a kérdezőt nem lehet meggyőzni erről, mert ő ,,szereti" a másikat stb.

És végül a kérdező későn jön rá, hogy ő miért nem hallgatott akkor a jó tanácsokra, hogy HAGYD A PICSäBA!

2016. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőként írom, a kettesnek nagyon igaza van és én szégyellem magam, hogy vannak ilyen "anyák" :-(
2016. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"elengedtem, mert szeretem" ???!! "lazítottunk a kapcsolatunkon" !!! Ember, hagytad elmenni, minek rinyálsz? Jól kihasznál, de meg is érdemled, lementél neki kutyába, hagyod hogy összevissza csaljon. Észbe kapni? Mi az, hogy mit művel? Hát te hegedülsz a táncocskájához. Minek hagyná abba, bármit megtehet veled, neki ez rohadt kényelmes. Csak ez általában fordított nemi szerepekkel zajlik.
2016. szept. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!