Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaha agressziv, önző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaha agressziv, önző párod? Hogyan történt és mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi,hogy volt e olyan kapcsolatod ahol, a ferfi agressziv volt es mellette meg onzo is. Voltal e elnyomva egy kapcsolatban? Hogyan vetettel neki veget?

2016. aug. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen, csak ott a nő volt az, de gondolom az "nem ér", mert csak a férfiak a gonoszak meg az önzőek meg a sátán fattyai...
2016. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, csak nő. Dobtam. :D
2016. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Irhattok norol is.
2016. aug. 18. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Volt, vagyis inkább lett volna, mert amint felszínre kerültek ezek a remek tulajdonságai, azonnal dobtam a francba.


Hogyan? Úgy, hogy van önbecsülésem és ennél jobban tisztelem magam, nincs az a szerelem és rózsaszín köd, ami miatt ennyire meghülyülnék. Kizárólag akaraterő kérdése, és érdemes minél előbb pontot tenni a végére, minél tovább húzza az ember, meg naiv ostoba módon reménykedik a változásban, annál nehezebb.

2016. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Utolso : imadom mikor ilyen kommentekbe botlok ,tudod ezzel csak egy baj van,hogy sokszor evek mulva ,akar hazassag es gyerek(ek) utan derul ki ugy meg mar vegkepp nem egyszeru.
2016. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös


Az azért extrém ritka, hogy ezek a tulajdonságok ennyire későn derüljenek ki, borzasztó vaknak kell hozzá lenni, hogy ne vegye észre az ember az intő jeleket, a változás pedig szinte sosem hirtelen, nem egynapos folyamat.

Ha évek múlva változik az agresszor, és később válik ilyenné a helyzet, akkor is lehet lépni, még ha nehezebb is. Az érzelmi kötődést igenis félre lehet tenni, ha az ember pedig nem hagyja, hogy kiszolgáltatott legyen a másiknak (ami hosszú folyamat, nem azonnal történik), akkor igenis meg lehet találni a módját. Nem, nem mindig egyszerű,de kellő elhatározás és sokszor kemény munka mellett, ha nem a kifogásokat keresi az ember, igenis tud lépni, legrosszabb esetben vannak segítő szervezetek is.


Imádom, amikor az emberek a házasság és gyerek mögé bújnak. A három leggyakoribb kifogás, hogy 1, "de hát a gyerek csonka családban nő fel", abba már nem gondol bele az emberek, hogy a saját gyerekeikkel tolnak ki a legjobban, ha ebben a környezetben hagyják felnőni, 2, hogy "de hát szeretem", ami egész egyszerűen egy ócska kifogás, 3, az anyagi függőség - még ez talán az egyetlen elfogadható indok, de kizárólag átmenetileg, gyerek mellett is lehet önálló egzisztenciát felépíteni, még ha nem is azonnal.

2016. aug. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

En agressziv no vagyok, de a pasimhoz sose nyulok, nem agresszivkodok vele. Jarok futni minden nap, edzesekre es ott kielem a szadista vagyaim. Bar a baratomat se kell felteni, mert o foldharcban profi :D Mutatott mar nekem par fogast keresemre. Szoval egyaltalan nem vedtelen.

Mivel ratarti, kitarto vagyok, ezert sikeres vagyok a munkamban is es a baratomnal joval tobbet keresek es rengeteg ajandekot szoktam neki venni. Szoval van am elonye is, ha valaki kitarto es ambiciozus. Csak tudnia kell kezelni az illetonek es az energiajat jora forditani.


N

2016. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!