Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már baj, ha lazán veszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már baj, ha lazán veszem a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Szeretem, imádom, imádok vele lenni, de nem féltékenykedem más nőkre, nem aggódom, ha a fiú barátaival megy el bulizni, nem félek attól, hogy mi lesz, ha elveszítem. Már neki is feltűnt, és nem tartja normálisnak ahhoz képest, hogy még csak 1 hónapja vagyunk együtt. Nem tudatos ez nálam, egyszerűen szerintem arról van szó, hogy eddig csak csalódtam, nem is kicsiket, és talán valahol tudat alatt nem engedem magam beleélni. Lehetséges ez, vagy tényleg gondok vannak? Köszönöm!
2016. aug. 31. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem is szereted igazán ha nem aggódsz azon,hogy elveszíted...
2016. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet belefáradtál már a féltékenykedésbe, hisz az csak stresszt okoz és felőröl, és már csak nyugodtan szeretnéd élvezni a kapcsolatodat. Ebbe nincs semmi gond, sokkal jobb így, ha félremenne úgyis észreveszed felesleges féltékenykedni és idegeskedni emiatt!
2016. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, nyilván bennem van egyfajta "jajj, nem akarom elveszíteni" érzés, de nem úgy fogom fel, mint régen, miszerint "úristen vége az életemnek, ha elhagy, mihez fogok én nélküle kezdeni".


Második, köszönöm.

2016. szept. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!