Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mentheten meg az ellaposodott kapcsolatom?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyok egyutt a baratommal. Sajnos ennyi ido alatt ellaposodott a kapcsolatunk, utobbi idoben nem volt csok, puszilgatas, olelgetes, se kedves szavak. Szex is megritkult. Majdnem szakitas lett a vege, de vegul meg tudtuk beszelni. Visszatert a csokolozas, a szex ( kezdemenyezobb lettem, eddig en sose kezdemenyeztem szexet), az utcan is van 1-1 szajra puszi. Probalok a kedveben jarni, mondogatom neki mennyire szeretem, gondoltam majd csinalok neki vacsorat, sutit, segitek kitakaritani a hazat ( egyedul lakik). Viszont nem akarok buzgomocsing lenni, mert felek akkor inkabb eltaszitom magamtol. Mit csinaljak?

Azota amugy o is lelkesebb lett irantam, szoval azt hiszem o is valtoztatni akar a dolgokon.

21/L


2016. aug. 22. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos 21 vagy? Elég óvodás viselkedés...
2016. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Ne vállalj át mindent az ő válláról!


Igenis legyen férfi, érezze, hogy szükség van rá.


Bocsi hogy ezt mondom, és tényéeg sajnálom, de szerintem a barátod rádunt. Ilyenkor jön ez a duma, hogy "kezdeményezzen szexet a nő " meg "takarítson" stb. Ezek barmságok. A következő az lesz, hogy ha te késztetést érzel a házasságra, akkor megkéred a kani kezét?


Na ne..! A hagyományos női férfi szerepeket meg kell tartani, máskülönben totál felbolydult társadalomban fogunk élni....


Én a helyedben lépnék a süllyedő hajóról. Ezt a fszit mindig ki fogod szolgálni, de cserébe csak akkor kapsz puszit, ha kérsz, de magátol nem fog adni soha....

2016. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolóval, szerintem a szex kezdeményezése egyáltalán nem férfiszerep. Egy férfinek is éreznie kell, hogy a nő vágyik rá.

A kedveskedés is jó ötlet, de nem kell túlzásba vinni. Én tuti nem takarítanám ki a házást a helyedben - ráadásul ez fordítva is elsülhet, mert érezheti úgy tőle, hogy nem tartod elég felnőttnek.


Egyébként meg érdemes az "ellaposodás" kiváltó okait átbeszélni. Milyen kételyeitek vannak egymással kapcsolatban? Mi az ami nem annyira tetszik a másikban? Min kéne változtatni? Ha ezeket átbeszélitek, eloszlatjátok egymás kételyeit, és változtattom, amin tudtok, az jó alapot tud szolgáltatni a későbbiekhez.

2016. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!