Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mindig vérig sértite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mindig vérig sértitek a pasitokat?

Figyelt kérdés
A lány néha tesz olyan megjegyzéseket, hogy úgy kell visszafogjam magam.
2016. szept. 1. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a barátnőd sérteget téged, ez még nem általános jelenség.Miért nem szólsz neki, ha zavar?
2016. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjál konkrétumot mit tesz akkor leírom, hogy ezt teszem e én is vagy nem teszem. Egyébként szándékosan senkit sem sértegetek.
2016. szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne fogd vissza magad, és nyugodtan állítsd le, persze anyázás és pofozkodás nélkül.

Ha ezt szándékosan teszi, és tényleg sértő dolgokról van szó, nem te vagy túlérzékeny, akkor meg egyszerűen nem kell tűrni, hagyd ott a csajt.

2016. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Ez bármilyen kapcsolatban rossz stílus, nem csak párkapcsolatban. Ha neki nincs normális alkalmazkodási készsége, akkor inkább gondolkodj el sok mindenen vele kapcsolatosan. Ugyanakkor sajnálom, hogy az üresfejű, olcsó, műkörmös csajok között keresgélsz te is, mint a srácok 99%-a.
2016. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én, azt nem értem, miért veszed komolyan azt, amit egy nő mond? Bugyit letolja? Ki vagy elégítve? Akkor hagy mondja. Legalább kapjon ő is valami élményt cserébe.
2016. szept. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez már régen rossz ha "mindig" vérig sérteget. Nekem sokszor elég egy alkalom, hogy kiábránduljak valakiből véglegesen, ha megsért szándékosan. Az ilyet szerintem nem kellene hagynod, csak azért mert a barátnőd, vagy mert lány. (Itt arra célzok, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert a sértéegetés csak őt minősíti)
2016. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki egy wrong hole-t, nem kell tűrni az ilyet!
2016. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy, másokat se nemhogy azt aki kedves nekem. Még ha morgunk néha akkor is szeretem, szeret, eszembe se jut. Ha gond van azt nem így kell hanem normálisan, másikat nem megtiporva.
2016. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Mindig. És minden nő. Nincs kivétel.

#facepalm

2016. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor szoktam, ha sokáig magamat adom és kedves vagyok, szeretgetem, olyankor bunkó lesz, elkezdek vele parasztkodni, csicskáztatni, flörtölgetni másokkal (ez ritka, nem szeretem ezt csinálni) mindjárt normális lesz. Az exeimmel is ez volt csak akkor nem tudtam hogy ezt szeretik a pasik. Nem voiltam sosem csicska de ha valakit szerettem, gondoskodtam róla, szerettem, sosem bántottam, ezt nem szerették.
2016. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!