Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobnátok ezért a pasitokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobnátok ezért a pasitokat? 18/L

Figyelt kérdés
Néha rájön az 5 perc és akkor minden szar ellene van az egész világ erre elmegy pár haverjával leissza magát azt se tudja hol voltak mit csináltak csak másnap reggel amikor kopogtatnak a rendőrök mert éppen szétvert egy kocsmát.Ilyen történetei vannak neki.Amúgy egy rendezett,normális,pozitív gondolkodású okos srác egy erős főiskolán tanul.Semmi bajom vele ezeken a kitérőkön kívül.Elképesztő amiket tud művelni.Egyszer igazoltatták a rendőrök és azokba is bele kötött meg össze verekedett velük.Nem ilyen amúgy de ha iszik akkor kész vége.Se kép se hang.Ráadásul a verekedések miatt nagyon aggódok.Mert ha iszik és valaki akár már hangosabban szól a másikhoz ő ott van.190 magas erős testalkatú bár vékony de amiket nekem meséltek róla h miket csinál...Még a végén kárt tesz valakiben és lecsukják.Ahh nagyon szertem meg ő is engem de nem bírom olyankor elviselni :/ Ezért megéri szakítani vele?:S
2015. ápr. 6. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem tudnám vele elképzelni a jövőmet.
2015. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ki tudja mibe ránt bele engem is, csak azért, mert részeg, gondolok itt arra, hogy valamibe belemagyaráz.
2015. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha összeverekedett volna a rendőrökkel, és sérülést okoz nekik már nagyon régen a sitten lenne hivatalos személy elleni súlyos testi sértésért. Halmazatként pedig a szétvert kocsma, ami plusz büntetőjogi kategória, a fősuliról meg rég kivágták volna. Nagyon kamuszagú ez a dolog.
2015. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ő elfojtott agresszivitással rendelkezik. Kezdjen el sportolni valamit, mert nem tudja kiengedni a fáradt gőzt. Nem tudni, veled meg tudja-e beszélni a gondjait, nyitott vagy-e erre, vagy csak a mai lányok felfogásával rendelkezel te is, hogy bulik, társaság, legyen valakid, és itt kimerül a párkapcsolat kb. Valami frusztráltsága van, ki kéne deríteni, mi okozza. Kezelnie kell a stresszt, mert ez embertelen, amit csinál.
2015. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez igaz lenne, már rég ülne! Vagy csak túlzól!
2015. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én dobnám.. az elején reménykednék, hogy majd megbeszéljük, és mad minden megváltozik, a kedvemért nem csinálja többet.. blababla, de a végén úgy is rájönnék, hogy bármennyire szeretem ez így nem mehet tovább MERT A KEDVEMÉRT NEM FOG MEGVÁLTOZNI és én ilyen emberrel nem akarok együtt lenni, mivel kiszámíthatatlan, labilis...
2015. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 TallandThin Boy ***** válasza:
100%

Én eleve nem jönnék össze egy olyannal aki nem ismeri az önkontroll fogalmát. Ráadásul hülyére issza magát. És idegbeteg is.


Az ilyen agresszív barmok még nőt is képesek megverni.

2015. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyen pasival már összejönni sem kellett volna.
2015. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

és ha majd neked b/sz egyet le akkor is "huu de szeretem, meg csak ivott" lesz?


egy agressor barom, iylennek nem kéne barátnő!


bepial, és neked nemlesz ekdved épp a kocsiban, vagy tokmindegy hol szexelni, akkor lefog és jol megaláz?! az jólesz majd?!


értsétek mármeg ez a "ajjh de szeretem...." nézet miatt vagytok olyan pasikkal, akik miatt később még a tényleg normalis emberekben is a rosszat keresitek!

2015. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sose ütne meg egy nőt.Pláne nem a szerelmét.
2015. ápr. 6. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!