Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban elmúlhat a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban elmúlhat a szerelem és csak a megszokás marad?

Figyelt kérdés
Két éve együtt vagyok párommal de sajnos ő nem tudja kimutatni az érzéseit nem ölel meg csak nagyon ritkán nem csókol meg szinte csak ha szeretkezünk.Ő komoly kapcsolatot szeretne velem de nekem nagyon szeretet hiányom van ebben a kapcsolatban. ha már most ilyen ez később rosszabb lesz? hasonló kapcsolatokban élők tanácsát szeretném kérni.
2010. ápr. 21. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A végén mindig elmúlik a szerelem.

Akkor már csak a kötödés marad meg.

Ha összeilletek akkor talán nem teszitek tönkre egymást.

Ha meg nem akkor szépen tönkrementek.

2010. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha elkezded cseszegetni, hogy több törödést akarsz tőle, attól a falra fog mászni.


szerintem te lettél jobban szerelmes, ő meg ugyanolyan és ez bosszant, de ha elkezdesz házisárkány módjára hisztizni, akkor csak rosszabb lesz.

2010. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az elejétől fogva ez van. sosem tudta nagyon kimutatni az érzéseit. lehet igazad van és azért nem tűnt fel mert nagyon szerelmes vagyok. de az is lehet , hogy eltűnt a rózsaszín köd és azért veszem észre. köszönöm a válaszokat
2010. ápr. 21. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mindig ilyen volt, lehet hogy sose szeretett igazán, vagy ő ilyen. de ha több szeretetet igényelsz, akárhogy is, nem kapod meg... most vagy szeretethiányban akarsz élni vagy keresel mást, aki úgy szeret, ahogy Te szeretnéd, mert biztos van olyan aki képes rá. ő meg legyen olyan lánnyal aki kifejezetten irtózik a romantikától... hallottam már ilyen lányról is, nemszereti ha szeretgetik...
2010. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeret a maga módján csak sajnos a példa se olyan előtte. az ő családjában máshogy vannak a dolgok. nem mutatják ki , hogy szeretik egymást. nekem ez nagyon fura mert én nagyon tudok szeretni:) köszönöm a válaszod :)
2010. ápr. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!