Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit meghizott a baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit meghizott a baratnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello

Nos 2 év jöttünk össze volt már pici felesleg rajta L25

Tudattam vele mar elejen mondta is hogy tudja azon van h leadja, ennek meg is örültem.Próbáltam elején finom rávezetni vettem neki fitness-es ruhat, sulyzot, szivacsot....jöttek mindig az igéretek hogy majd hétfőn majd ekkor ... Eltelt 2 év persze megjelenet kicsi uszogumi, a jo oreg narancsbor....Most eléggé hullámvolgybe került a kapcsolatunk, felhoztam neki ezt is hogy miért vert at miert hitegetett, én szerettem volna kzoos sportokat, futas... egészséges életet élni vele, és egy fit formas testel neki vágni a gyermek vállalásnak ami mint természetes kilokkak felszedésevél jár.Én mondtam neki hogy másabb lenne kapcsolatunk gyerek utan jobban meghizna és ha most sem sportolt, gyerek mellett főleg nem fog.

Most ott tartunk hogy azt mondja hogy vagy elfogadom igy vagy nem... :/

(nem túlsulyrol beszélek amikor megismerkedtunk csak hat kicsit vastagabb comb, narancsbor...)


Én úgy érzem mindent megtettem a finom rávezetéstől az egyenes igazságig, de ő nem látja be csak azt fujja hogy vagy elfogadom igy vagy nem ... nem értem hogy miattam ás a kozos jovünkért miért nem tudja megtenni...



2016. szept. 1. 21:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Cseréld le, guminőre, azt olyanra fújod, ami neked tökéletes.
2016. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
23%

Égne a fejem a barátőd helyében, ha már 25 évesen narancsbőrös s van rajta felesleg akkor mi lesz később? Fontos hogy a párok kívánják és vonzónak találják egymást. Én fordított helyzetben em maradnék ilyen férfivel. Gondolom rtesz aszexuális életetetkre is. É midig mindent megteszek, hogy a lehető legjobb formámban legyek (magam miatt); és a baárom vagy partnerem a legjobb formámban lásson.


24N

2016. szept. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Ez alkati kérdés-egy hízásra hajlamos nőt lefogyasztani szinte lehetetlen,nagyobb az esélye egy lottó ötösnek.Ha sikerül is a dupláját szedi vissza.

Általában -a mozgáson kívül- az összes fogyókúrás marhaságot alkalmazzák. Sajnos tapasztalat

2016. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
18%
Csörédle.
2016. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A problémám hogy átvert , hitegetett, és még meg sem próbálta... most meg hogy vagy tetszik vagy nem ő ilyen....
2016. szept. 1. 21:54
 6/35 anonim ***** válasza:
68%

kényes téma, de ezért nem kell feltételekkel összejönni....


szerintem finoman szakíts vele, nem is azért mert x kilót hízott hanem mert a kapcsolattal szemben tiszteletlenség ha ennyire nem érdekli a véleményed.

2016. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem olyan lánnyal jöttél össze, akit nem akarsz megváltoztatni? Én ezt nem értem.
2016. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%

Én pont fordítva jártam.

Volt rajtam úgy 5-10kg felesleg mikor felszedett az exem, akinek a kondizás volt a hobbija. Mellette én is formába jöttem, fogytam 10 kg-t rendszeresen sportoltam, odafigyeltem az étkezésre, de soha nem tetszettem neki, úgy mint az elején. Mindig azt hittem ha keményebben dolgozom akkor elnyerem az elismerését végre. De nem. Soha nem dicsért meg utána. Majd megcsalt egy alacsony duci csajjal...


A jelenlegi párommal fordított volt a helyzet. Én próbáltam tartani a fitt életformát, ő meg lusta. Éjfélkor csipsz meg kóla alap. Na mellette én is visszaszedtem úgy 5 kg-t. Sportolni nincs nagyon időm úgy mint suli mellett volt. Ő meg kevésbé szerencsés genetikával ilyen életmód mellett már gurulna. De így csak a pocakján meg az arcán látszik a dolog.

Én mindig mondogatom hogy menjünk futni közösen stb. Néha sikerül is rávennem.

Én nem a testéért vagyok vele, számomra így is vonzó szexuálisan.

2016. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd el vagy szakíts. Egyáltalán minek jöttél össze vele, ha nem tetszik? Bezzeg a pasik mindig hogy föl vannak háborodva, ha a csajuk akarja őket megváltoztatni. Nem kell összejönni olyannal, aki "majd úgyis megváltozik", mert 99%-ban nem fog, vagy éppen rosszabb lesz, mint volt.
2016. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

"Égne a fejem a barátőd helyében, ha már 25 évesen narancsbőrös"

13 évesen is narancsbőrös voltam, hiába mozogtam nagyon sokat, és ettem relatíve egészségesen :) A narancsbőr ellen nem olyan egyszerű tenni.

2016. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!