Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm meghízott mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meghízott mellett és elég alaktalan lett. Szeretnék neki valahogy segíteni, de nem tudom hogyan lehetne?

Figyelt kérdés

25 évesen ismertem meg, egy hosszú combú, izmos, szexi lány volt. 178 centi és 67-70 kiló között. Baromi jó alakja volt sport nélkül is.

Már 2 éve járunk, de sajnos már 80 kiló, azaz kb. 10-13 kiló jött fel neki, szegény tiszta narancsbőr és ilyen ödémás, puffadt az egész teste.

Próbálkozik kb. 3 hete sporttal, tényleg mindent belead, fut és minden, leizzad rendesen de sajnos semmi nem látszik. Alig eszik valaki, főleg salátákat hússal. Vitamint is szed. Már 2 éve folyamatosan próbálkozunk diétával, sporttal és csak hízik, hízik.

Szegény nagyon szenved és rossz nézni, hogy már ruhát sem mer venni magának, és már lassan minden ünnepkor, vacsorakor órákat hisztizik, hogy rosszul néz ki.

Az meg a másik, hogy a szex is megcsappant ill. a szexuális vágya nincs szegénynek szinte semmi.


Járt már valaki hasonló cipőben? Hormonzavar is lehet az oka?


2015. jan. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szed fogamzásgátlót?
2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
3 hét az semmi, több idő kell.
2015. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Hááát talán ezért nem volt nekem sem sokáig barátnőm, nem akartam gyorsan leszokni a szexről... :-)


Nameg tudod van az a közmondás:

"Nézd meg az anyját, úgy vedd el a lányát."

(bár akkor nem sok házasság lenne :-))

2015. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
pajzsmirigy probléma is lehet
2015. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát én 3 hét sportolás nem sok.

Kérje szakember segítségét a fogyásban.

2015. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Úristen, szakember segítségét egyből?

Csak folytassa, tartsd benne az erőt.

Még esetleg szedd rá arra, hogy este inkább gyümölcsöt egyen vagy valami olyat ami annyira nem hizlal.

Nem röktön, de jönni fog az eredmény!


Vagy a legjobb, sportoljatok együtt! Sokkal jobb mint egyedül és összehoz titeket!

2015. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Különféle gyógyszerek okozatnak hízást ok nélkül is, pl. a fogamzásgátló, antidepresszánsok, vagy bármilyen szteroidos dolog, pl. asztmagyógyszer. A vitaminok étvágyat csinálnak. Egyébként más tünete nincs, pl. tejcsorgás, vagy ilyesmi? Mert ez valami betegség lehet, mégpedig hormonális eredetű. A háziorvosától kérjen beutalót endokrinológiára, ha kell. Három hét alatt már le kellett volna mennie 3 kilónak, ha nem többnek (víz, stb)...
2015. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény,annyira sajnálom,átérzem.

Úgy gondolom,hogy biztosan hormonális zavar vagy pajzsmirigy problémák okozzák. A puffadás lehet a sok salátától( valaki nem bírja pl az uborkát,káposztát stb..:)viszont az ödéma az már komolyabb dolog,biztosan orvosi problémára utal.Menjetek el a körzeti orvoshoz,mindenképp.

A futás az olyan jó sport,hogy első pár alkalom után látszania kell formásodásnak..ha kilóban nem is centiben biztosan..a barátnődön ha nem látszik semmi,akkor biztosan más probléma áll a háttérben.

Másrészt úgy gondolom,hogy ez összefügg a lelki eredetű dologgal,miszerint gyötrődik,ezen agyal mindig tehát nem kiegyensúlyozott stb..ezért kihat a bőrére is és persze a koplalás meggátolja a fogyásban mivel raktároz a szervezete.

Kedves kérdező,amiben tudod támogasd.Elhiszem hogy így már nem az a vonzó lány,de tudod jóban-rosszban..remélem te így is szereted őt..:)

2015. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Először átnézném, hogy tényleg jó-e a diétája. Ha a kaja rendben van, és mégsem fogy, akkor én is kivizsgáltatnám, mert valami gond lehet.
2015. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
Igen, az utolsónak igazat adok abban, hogy elsőnek én is a kaját nézném meg, ha nem eszik szinte semmit, az akár rögtön lehet is a válasz a problémára.
2015. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!