Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mát mitlehet mondani?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akivel 3hete összejöttem jóvolt minden stb egy hétig majd aztmondta haggyuk egymást.Én próbáltam írni neki meg stb stb de kb lesz*rta a fejem. Aztán beleuntam és engem sem érdekelt.Aztán összejött mással rögtön utánam.Ma rámírt hogy hiányzok neki stb( elvileg szakítottak de aztmondja nem)... Hát normális az ilyen?Két hétig le se sz*r aztán meg hogy most újra egyedülvan hirtelen érdeklem? Sajna sok ilyen gondolkozású csaj van mostanában de nemtudom megérteni ebbe mi a jó.... Hát jóhogynem majd úgyteszek mintha semmi sem történt volna és persze úra összejövök vele...
2010. ápr. 21. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hát normális az ilyen?"


NEM

2010. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ... Egyenlőre szard le te is, aztán rá jön, milyen is volt neked..
2010. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem.... meglett volna az esélye mikor még engem is érdekelt(amugy azvolt az ok amiért szakított hogy 3nap nemsokat foglalkoztam vele vagyis nemírtam msnen sokat mert fáradt voltam meló miatt)de mind1..... érdekes emberek vannak..... azért viccnek jóvolt mai napra :D
2010. ápr. 21. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
H,ja! A női lélek!
2010. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem normális...
2010. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is alapon akarsz játszani akkor fuss vissza hozzá ha nem akkor töröld a számát és nézz más után
2010. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Élvezkedik a kis retek,hogy hátha pattansz ha ő füttyent.

Én megfogadtam ha még egy ilyenbe belefutok,azt úgy gyomronverem, hogy összefossa magát.

2010. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!