Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonalkódos alsónemű. Ti erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonalkódos alsónemű. Ti erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
A barátommal, aki már a vőlegényem is kb, fél éve, néhány napja szeretkeztünk, s amikor lehúztam az alsóneműjét, s csókolgattam a hasát, meg petsze lentebb is ...., észrevettem, h vonalkódos az alsónadrágja. Természetesen végigcsináltuk azt, amit elkezdtünk, de azóta valahogy állandóan az a "Vonalkódos" jelenet van a fejemben, s amikor alsónadrág lehúzásra kerül sor, folyton azt nézem, h ott van-e a vonalkód? Van még itt vki, aki szintén átment ezen az "élményen", legyen az fiú vagy lány ?? S hogy tehetem túl magam ezen a jeleneten??
2011. okt. 28. 07:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mostantól becézd "Mr. kakis gatya"nak így idővel meg fogod szeretni.
2011. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval beszart a faszid?
2011. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi a jó eget jelent a "vonalkódos"? Mondjuk a kommentekből sejtem, de még soha nem hallottam ezt a kifejezést.
2011. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Miért kéne lépni is bármit? Lehet, hogy szexnél picit illúzió romboló, de most ő mit csináljon? Biztos béna volt, és nem törölte ki rendesen :D Ha a vőlegényed már, akkor tudnotok kéne erről beszélni, vagy ezen röhögni. szerintem ez nem akkora tragédia
2011. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
sztem azt hogy a gatyán maradt a vonalkód és nem azt h besz*rt..
2011. okt. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Töltsd le a telóra a neoreadert és olvasd be vele. Talán egyszerelmes idézet volt.


am figyi... Megesik.... Túléled... :)

2011. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem QR kód volt ?
2011. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok olyan bizalmi kapcsolatban, hogy ez rohadtul ne zavarjon téged? Pl mi lesz, ha te mosol rá? Akkor gondolod tisztán kerülnek a cuccai a kezed közé? Balesetek, véletlenek előfordulhatnak, ne mondd azt, hogy nálad ilyen sosem esik meg. Nem értem miért kell ezen fennakadni, ha egyébként tiszta, ápolt külsejű.


27/n

2011. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
mi a franc az hogy vonalkódos? valaki dekódolja már nekem
2011. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem törölte meg rendesen a fenekét,és kakis maradt a gatyája.
2011. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!