Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mitől válik unalmassá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mitől válik unalmassá, lapossá egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék a válaszokhoz. Köszönöm!
2016. szept. 2. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindenkinek mástól.
2016. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem úgy, hogy nektek...
2016. szept. 2. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan belekenyelmesednek a kapcsonatukba es lustak megujulni, mondvan 'ugyis egyutt maradunk'. Nekem azert valt unalmassa a kaocsolatom, mert a parom a mezdeti lelkesedes utan ellustult, nem volt hajlando programokat csinalni, nem talalt ki magatol dolgokat, en viszont igen, de azokat egy ido utan nem ertekelte, de elvarta. Nekem fontos az elozekenyseg, az hogy ne kelljen minden az ember szajaba ragni, es hogy keres nelkul is legyen olyan kreativ, hogy meglepjen (nem targyi dolgokra gondolok)
2016. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Monoton lesz, semmi változás, mindig minen nap ugyanolyan nagyjából.
2016. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Mikor már csak az van, hogy találkozok az asszonnyal, szétrakja, keféljem meg, aztán szundi.
2016. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs miről beszélni, vagy mindig ugyanaz a téma, illetve ha nem csinálunk sose semmit, pl utazás, bulik, filmezés, közös főzés stb. 21/L :)
2016. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!