Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől válik unalmassá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől válik unalmassá egy kapcsolat? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a barátnőmmel egy éve vagyunk együtt,heti egyszer találkozunk, mindketten suliba járunk, ő végzős. Mostanába sokat vitatkozik velem. És azt mondta nem engem un hanem ezt az egészet hogy csak vagyunk és se jobbra se ballra. Mit érthetett azalatt hogy se jobbra se balra? Változatosságot akar a kapcsolatban? És hogyan érjem el? Várom a tippeket.
2011. okt. 13. 01:29
1 2
 1/11 Walk With Me ***** válasza:
Ilyen általában akkor szokott előfordulni, ha egymás nyakán lógnak a párok. Abban az esetben sem értem, mert az élet nem egy akciófilm, így meg, hogy heti 1x taliztok végképp fura. Mit csináltok ha együtt vagytok? El szoktatok menni kirándulni, sétálni, moziba, buliba stb? Csináljatok olyat amit eddig nem.
2011. okt. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nemrég, talán egy hónapja voltunk túrázni, nyáron meg eljártunk másik városba mozizni és Pestre vásárolgatni. Nem lógunk egymás nyakán végülis, napi 2-3 órát beszélünk neten. Ez sok? Ha együtt vagyunk elszoktunk menni a város valamelyik parkjába beszélgetni, filmet nézünk nálam vagy nála, kimegyünk kosarazni dobálgatni valamelyik játszótérhez. Próbálom úgy alakítani a dolgokat hogy ne kelljen mindig otthon ücsörögni, mégsem értem mi lehet a baj.
2011. okt. 13. 01:49
 3/11 Walk With Me ***** válasza:

Akkor nem értem. Amúgy ha többet lennétek együtt az sem kéne, hogy gond legyen, elvégre szeretitek egymást, vagy mi...

Legjobb az lenne, ha ezt megbeszélnéd Vele.

2011. okt. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már többször is beszéltünk róla, én próbáltam változtatni hogy neten se lógjunk már egymás nyakán, az neki nem esett jól. Ha megkérdezem mi lenne jó, ő sem tudjam, csak annyit mond: nem ez ami most van.
2011. okt. 13. 02:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát haver neki van valakije. Alig vagytok együtt és sok? Kamu. Mi lenne ha együtt élnétek? Szerintem élni azaz ahogy szokás mondani kiélni akarja magát. Lehet szivesen bulizna ismerkedne. Nem bíztató ami van... Kicsit hagyjad és kiderül...
2011. okt. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg esélyes, hogy csak ki szeretne szállni a kapcsolatból, talán maga sem tudja, miért. Lélekben azért készülj egy ilyen témára :S
2011. okt. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem jártok el sehova.Az a gondja.
2011. okt. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem számára megszokássá válhatott a dolog és ezért nem tud konkrét problémát mondani, mert hát maga se tudja, mi a baja, csak nem jó így. Unalmas számára, mert elillant a rózsaszín felhő.
2011. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem lehet, hogy épp az a baja, hogy keveset vagytok együtt?

Vagy hogy nem látja, hogy merre megy ez a kapcsolat? Szoktatok a jövőről beszélgetni, hogy kinek mi a terve?

2011. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet elillant a rózsaszín felhő, de mindig azt mondja nem tud elengedni, nagyon megszokott már engem. Felajánlom neki hétvégén hogy elviszem valahova. Én 22 vagyok ő 18. A jövőről szoktunk beszélni hogy kinek mi a tervei. Én dolgozni fogok ő meg szakmát tanul majd. Azt meg kizártnak tartom hogy lenne valakije. A suliban gúnyolódnak rajta és piszkálják az osztálytársai.
2011. okt. 13. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!